Brak nowych powiadomień

Bocheńskiego 69, Katowice

Wejście do sali zabaw Świat Dory w Katowicach od 17,99 zł

Do -42%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wiele atrakcji: interaktywna podłoga, zjeżdżalnie, tunele, basen z piłeczkami, kącik malucha

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Magda
1 Oceny1 reviews
maj 5, 2019
Sala trąci myszka, dość ciasna, średnio bezpieczna dla mniejszych dzieci,

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 17,99 zł zamiast 30 zł za wejście dla 1 dziecka od poniedziałku do piątku,
  • 19,99 zł zamiast 35 zł za wejście dla 1 dziecka w sobotę lub niedzielę,
  • 34,99 zł zamiast 60 zł za wejście dla 2 dzieci od poniedziałku do piątku.

Świat Dory

Usytuowana w Centrum Handlowym Załęże sala zabaw to miejsce stworzone po to, aby nauczyć dzieci fascynujących rzeczy i pokazać im nowy wymiar zabawy. Jedną z głównych atrakcji jest interaktywna podłoga (jedyne takie miejsce w Katowicach), pozwalająca maluchom korzystać z 28 interaktywnych gier. 

Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano kolorową przestrzeń, gdzie można wspinać się po schodkach i linkach, przeczołgiwać tunelami, zjeżdżać z 6-metrowej zjeżdżalni, skakać na trampolinie czy nurkować w basenie z piłeczkami. W kąciku malucha na dzieci czekają zaś ogromne klocki z domkiem i bujaczkami. 

Rodzice mogą zerkać na swoje pociechy, wypoczywając w kawiarni przy filiżance aromatycznego naparu. Kadra Świata Dory to w pełni przeszkoleni animatorzy, którzy nie tylko czuwają nad bezpieczeństwem dzieci, ale – przede wszystkim – dbają o niezapomnianą atmosferę zabawy i radości. W Świecie Dory można również zorganizować fantastyczne przyjęcie urodzinowe. Smaczne urodziny zapewni ścisła współpraca z Cukiernią Artystyczną Kiełek.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta nie obejmuje organizacji przyjęć urodzinowych oraz nie upoważnia do wejścia na imprezy specjalne, warsztaty tematyczne (dzień dziecka itd.).
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowo foliowanie obuwia dla opiekunów w cenie 1 zł. Korzystanie z sali zabaw oznacza akceptuję regulaminu sali. Nie można pozostawić dziecka wyłącznie pod opieką personelu.
Sprawdź przed zakupem: Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Sala Zabaw Świat Dory

Atrakcje dla dzieci, Muzeum i atrakcja, Rozrywka i czas wolny