Royal Body Clinic

Orłowska 74/1, Gdynia

Kriolipoliza: 1, 2 lub 4 przyłożenie na wybraną partię ciała w Royal Body Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kriolipoliza to metoda likwidacji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu i ujędrniania skóry z widocznymi efektami już po jednym zabiegu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: kriolipoliza na wybraną partię ciała
  • partie ciała do wyboru: brzuch, boczki, pośladki, uda, podbródek
  • czas trwania: 30 do 70 minut, w zależności od wybranych partii
  • 4 przyłożenia można podzielić na dwie wizyty
  • zabieg wykonywany przez kosmetologa

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 874 770. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Royal Body Clinic

Zlokalizowany w Gdyni profesjonalnie urządzony i luksusowy gabinet medycyny estetycznej cechuje indywidualne podejście i troska o klienta. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi można tu osiągnąć wymarzone efekty, a przy tym spędzić miło czas w przyjemnej atmosferze. Specjalnością Royal Body Clinic są zabiegi wyszczuplające, modelujące i ujędrniające (np. kriolipoliza, drenaż limfatyczny, liposukcja kawitacyjna), a także regenerujące i odmładzające (vacum RF, elektrostymulacja) oraz usuwanie tatuażu.