Rolminex. Szkoła kierowców

Osiedle Centrum D 7, Kraków

Groupon zniżkowy na kurs na prawo jazdy kat. D+E w szkole kierowców Rolminex

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 2.4.
Użyj kodu

Wyróżniki

  • nasz zespół pojazdów na egzamin do MORD
  • szkolenie manual i automat - specjalnie dla MPK i MOBILIS
  • wysoka zdawalność
  • 5 miejsc

O tej ofercie

Groupon zniżkowy wart 400 zł na kurs na prawo jazdy kat. D+E

Oferta na kurs prawo jazdy kat. D+E w Rolminex z grouponem zniżkowym o wartości 400 zł.

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości kursu. Cena kursu to 3450 zł. Kurs praktyczny odbywa się autobusem + przyczepa. Kurs rozpoczynamy codziennie, mamy ustawowe uprawnienia do szkolenia online. Specyfikacja kursu dostępna w zakładce: rolminex.com.pl/AUTOBUSOWE/SZCZEGÓŁY KURSU KAT DE

Wymagania do uczestnictwa w kursie prawa jazdy kat. D +E: minimum 24 lata, ważny profil kierowcy PKK, ważne badanie lekarskie i psychologiczne na prawo jazdy, prawo jazdy kat. D do 6 miesięcy przed kursem.

Rolminex. Szkoła Kierowców Kraków-Nowa Huta. W kursach na prawo jazdy kat. D i D+E mamy doświadczenie. Szkolimy również kierowców zawodowych na kursach ADR oraz na kod 95. Tradycje od 1989 r. Posiadamy ustawowe uprawnienia do szkolenia przez internet offline. Pełna oferta na stronie www.rolminex.com.pl.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta dla osób powyżej 24 roku życia. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online rolminex.com.pl. Ograniczona dostępność w weekendy. 1 osoba może kupić i wykorzystać 1 groupon. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obejmuje podstawienie autobusu na egzamin do MORD Kraków. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Rolminex. Szkoła kierowców

Rolminex. Szkoła Kierowców Kraków- Nowa Huta. Wszystkie kategorie prawa jazdy. Szkolimy również kierowców zawodowych na kursach ADR oraz na kod 95.

Tradycje od 1989r. Posiadamy ustawowe uprawnienia do szkolenia przez internet offline.

Pełna oferta na stronie www.rolminex.com.pl