Rezonans FC

ul. Łuczek 4, Warszawa

Do 26% zniżki na Rezonans magnetyczny w Rezonans FC

Wybierz opcję

Wyróżniki

Badanie pozwala otrzymać obraz budowy anatomicznej różnych części ciała wraz z możliwymi zmianami patologicznymi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 20-40 min
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • forma opisu badania: do wyboru na maila lub papierowa

Pracownia rezonansu wyposażona jest w aparat diagnostyczny Magnetom Sempra marki Siemens o sile pola 1,5 tesli. Do urządzenia dołączono dedykowane cewki, które umożliwiają realizację badań różnych części ciała.

Rezonans bez kontrastu

Większość realizowanych badań nie wymaga zastosowania środków kontrastujących. Uzyskane w ten sposób obrazy cyfrowe są wystarczające w celu postawienia diagnozy w przypadku złamań lub innych urazów mechanicznych układu kostnego. z uwagi na stan zdrowia pacjenta decyzję o użyciu kontrastu podejmuje lekarz.

Rezonans z kontrastem

W celu uzyskania bardziej precyzyjnych obrazów podczas badania rezonansem diagnostyka niektórych chorób lub obszarów ciała wymaga zastosowania środka kontrastującego, dzięki któremu rejestrowany przez aparat MRI sygnał w postaci fal radiowych zostaje wzmocniony. O potrzebie wykorzystania środków kontrastujących decyduje radiolog oraz lekarz prowadzący.

‍‍ ‍‍ Przeciwwskazania do badania:

Obrazowanie metodą MRI nie może być wykonane u każdego pacjenta. O dopuszczeniu do badania decyduje lekarz radiolog. Do przeciwwskazań rezonansu magnetycznego należą:‍‍

  • obecność metalowych elementów w ciele pacjenta – opiłków w tkankach miękkich, klipsów na naczyniach wewnątrzczaszkowych, rozrusznika serca i sztucznych zastawek, protez stawowych czy implantów słuchowych
  • aparaty na zęby, protezy stomatologiczne
  • pompy insulinowe
  • klaustrofobia
  • ciąża
  • trwałe tatuaże

Więcej informacji o badaniu przeczytać można na stronie rezonansfc.pl.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 222 139 310. Godziny badań: 9-18 w dni powszednie. Ewentualna dopłata za kontrast, w zależności od wagi pacjenta, do 75 kg – 200 zł, a powyżej 75 kg – 250 zł. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Rezonans FC