Revolut PL

100 lub 250 zł nagrody z Revoult z opcjonalnym 2 lub 3-miesięcznym dostępem do Revoult Premium

Wybierz opcję
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja by otrzymać 100 lub 250 zł nagrody z Revoult a także 2 lub 3-miesięczny dostęp do Revoult Premium - Zakupy są łatwiejsze z Revolut

O tej ofercie

Nowy rok, nowa kontrola nad finansami. Chcesz zafundować sobie popołudniową herbatę lub spędzić dzień w spa? A może chcesz skorzystać z okazyjnego kursu wymiany walut podczas zbliżających się podróży lub zwrotu gotówki przy następnym pobycie w hotelu. Jeśli tak, Revolut jest kartą dla Ciebie! Nasza oferta sprawia, że warto ją wypróbować już dziś: otrzymaj środki w wysokości 100 zł lub 250 zł w Revolut oraz opcjonalne dwa lub trzy miesiące Revolut Premium. Spraw, aby zarówno zabawa, jak i codzienne zakupy były łatwiejsze z z Revolut!

Od codziennych wydatków po planowanie przyszłości — wykorzystaj jeszcze więcej swoich pieniędzy dzięki Revolut Premium:

  • Oszczędzaj pieniądze i korzystaj z korzyści: uzyskaj dostęp do większej liczby korzyści dla partnerów i bezkonkurencyjnych ofert dzięki Revolut Rewards. Ponadto możesz łatwo wysyłać pieniądze znajomym lub otwierać skarbce, aby zaoszczędzić na następną podróż. Gotowy na odblokowanie niesamowitych wrażeń?

  • Wyjątkowe codzienne korzyści: zyskaj spokój dzięki pełnej ochronie zakupów, przelewaj lub wypłacaj gotówkę w mgnieniu oka, bez ukrytych opłat. Wszystko w Revolut Premium.

  • Pieniądze w podróży: zabierz ze sobą lekką kartę wirtualną Revolut w podróż. Możesz płacić wszędzie i wszędzie, korzystając z nieograniczonej wymiany walut, a otrzymasz ubezpieczenie podróżne. Restauracje, hotele, spa? Premium zapewni Ci ochronę – dosłownie. Obowiązują warunki ubezpieczenia.

Oferta: wybór nagrody Revolut z poniższych:

  • Nagroda pieniężna w wysokości 100 zł dla nowych klientów + dwa opcjonalne bezpłatne miesiące Revolut Premium po wydaniu min. 70 zł (bez limitu transakcji)

  • Nagroda pieniężna w wysokości 250 zł dla nowych klientów + trzy opcjonalne bezpłatne miesiące Revolut Premium po wydaniu min. 1250 zł i połączeniu karty Revolut z portfelem mobilnym

Warunki

Groupon ważny do 30.04.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów Revolut. Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Użytkownik musi mieszkać na terenie Polski. Należy dokonać realizacji grouponu do dnia jego ważności aby kwalifikować się do przyznania nagrody lub ewentualnego dostępu Premium. Obowiązują regulaminy promocji: opcja 1 - nagroda 100 zł , opcja 2 - nagroda 250 zł
Opłata za subskrypcję Premium będzie obowiązywać po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego
Realizacja: Po zakupie grouponu, klient otrzyma specjalny, dedykowany link do strony Revolut - znależć go można w wiadomości e-mail od Groupona lub po zalogowaniu, w zakładce „Moje zakupy". Następnie, należy postępować zgodnie z instrukcją otwierania konta osobistego Revolut w planie Premium. Dodatkowo, należy przejść przez procedurę Know Your Client „KYC" przed końcem ważności grouponów. Użytkownicy, którzy posiadają już konto Revolut nie kwalifikują się do tej promocji. By otrzymać darmowy dostęp do Revolut Premium, należy wykonać odpowiednie kroki by zaktualizować swoje konto osobiste do planu Premium w ciągu 72 godzin od jego otwarcia (nawet jeśli 72-godzinny okres upłynie po zakończeniu ważności groupoonu) Nagroda 100 zl: w celu otrzymania nagrody dokonać wydatków na łączną kwotę 70 zł przy dowolnej liczbie transakcji. Nagroda 250 zł: w celu otrzymania nagrody dokonać wydatków na łączną kwotę 1250 zł przy dowolnej liczbie transakcji oraz połączyć kartę Revollut z mobilnym portfelem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Revolut PL

Znana na całym świecie aplikacja Revoult, obejmuje wszystko to co dotyczy pieniędzy. Dzięki niej można zarówno opłacić i zaplanować bieżące wydatki, wybrać dogodną formę oszczędzania i inwestowania, a w razie potrzeby zaopatrzyć się w dodatkową gotówkę. Dodatkowo, dla podróżujących ofera Revoult obejmuje nie tylko rezerwację noclegów, ale także ubezpieczenie.