Brak nowych powiadomień

Unique Taste

Floriańska 28, Kraków

Menu degustacyjne dla 2 osób od 109 zł Unique Taste (do -55%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu np. tradycyjny barszcz biały z wędzoną słoniną, comber z sarny z musem owocowym, pączek domowy z jajeczną pianą i prażonym migdałem

O tej ofercie

Szczegóły:

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponów możliwa od 7 kwietnia.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić wiele grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a pozostałe przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: realizacja tylko na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/ w ciągu 14 dni od zakupienia grouponu z 2-godz. wyprzedzeniem. Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godzin przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Unique Taste

Okazję do rozkoszowania się wyjątkowymi smakami serwowanych dań umożliwia restauracja zlokalizowana w krakowskim Hotelu Unicus Palace. Unique Taste specjalizuje się w kuchni europejskiej, nie zapominając o polskich akcentach i w oparciu o wyrafinowane produkty wysokiej jakości. W wykwintnym menu szefa kuchni znaleźć można takie specjały jak: krem z kalafiorów i karczochów z korzennymi przyprawami i serem pleśniowym, tarta z musem rybnym, chrzanem, ziołami i chlebem z popiołem, pączek domowy z pianą z jaj i migdałami.