Dąbrowskiego 42, Poznań

Warszaty dla koneserów z degustacją od 139,99 zł w restauracji Dąbrowskiego 42

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs podstawowej wiedzy winiarskiej to 10 różnych win na degustacji oraz warsztaty łączenia wina z jedzeniem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
AndrzejTOP REVIEWER
92 Oceny19 reviews
marzec 2, 2020
Bardzo fajny i miły wystrój restauracji , prywatny parking
A
Anna
1 Oceny1 reviews
luty 27, 2020
Super dobre jedzenie😊
A
Arleta
3 Oceny2 reviews
luty 13, 2020
Bardzo Fajnie Miło Polecam
Z
zbigniew
1 Oceny1 reviews
luty 13, 2020
jest super cisza spokoj i co najwazniejsze smacznie
J
Joanna
9 Oceny4 reviews
styczeń 22, 2020
Super jedzenie polecam
P
Paulina
4 Oceny2 reviews
styczeń 15, 2020
Bardzo smaczne jedzenie, krótki czas oczekiwania na posiłki, miła obsługa. Bardzo przyjemny lokal.
P
PrzemysławTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
88 Oceny42 reviews
styczeń 6, 2020
Przytulne, klimatyczne wnętrze, nastrojowa francuska muzyka i sympatyczna młoda obsługa. Przepyszna zupa z grzybów leśnych i rosołek z dzikiego ptactwa, świetny stek z pieczonymi batatami, ciekawy i smaczny de volaille z kostką, mistrzowski sandacz z kaszotto. Apetyczne ciasta. Wszystko było super, tu kucharz naprawdę zna się na swojej robocie..., na pewno tu wrócę...
A
Anna
4 Oceny1 reviews
grudzień 8, 2019
Bardzo dobre jedzenie Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Najbliższe terminy:


16.10.2019 o godz. 18 – Warsztaty winiarskie: Hiszpania – Przegląd hiszpańskich win i regionów


19.11.2019 o godz. 18 – Warsztaty winiarskie – Kurs wiedzy podstawowej


Więcej informacji na stronie.

Kurs podstawowej wiedzy winiarskiej to 10 różnych win na degustacji oraz warsztaty łączenia wina z jedzeniem. Podczas spotkania omawianych jest wiele tematów, które nurtują winiarskich konsumentów. Uczestnicy dowiedzą się o degustacji, szczepach, regionach winiarskich, łączeniu wina z jedzeniem i wielu innych tematach.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów, 10 przekazać jako prezent. Oferta warsztatów winiarskich tylko dla osób dorosłych. Groupon nie obowiązuje dla grup zorganizowanych oraz grup powyżej 10 osób. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Harmonogram i lista warsztatów jest dostępny na stronie http://www.dabrowskiego42.com/warsztaty-kulinarne/harmonogram-warsztatów
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 612 977 907 lub 797 997 995, mailem: 42@dabrowskiego42.com . Zmiana lub odwołanie terminu rezerwacji z min 5 dniowym wyprzedzeniem , w przeciwnym wypadku groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dąbrowskiego 42

Warsztaty kulinarne to wspólne gotowanie na indywidualnych stanowiskach w wyposażonej kuchni pod okiem profesjonalistów. Miejsce zostało stworzone dla ludzi chcących nauczyć się gotować oraz dla tych, którzy pragną rozwijać swoją kulinarną pasję. Do dyspozycji gości oddano ponad 500 m² wnętrz, w których odbywać się mogą spotkania zarówno w małym gronie, jak i przyjęcia dla grup do 200 osób. Warto zaznaczyć, iż w każdą niedzielę skorzystać można z usług niani, która zajmie się dziećmi gości w trakcie ich pobytu w restauracji.

Uczestnicy będą odtwarzać stare zapomniane przepisy kulinarne z regionu, komponować dania kuchni włoskiej, francuskiej, japońskiej i wielu innych. Będzie można również poznać nowe trendy i techniki przygotowywania posiłków.