Brak nowych powiadomień

Dąbrowskiego 42, Poznań

Warszaty dla koneserów z degustacją od 139,99 zł w restauracji Dąbrowskiego 42

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs podstawowej wiedzy winiarskiej to 10 różnych win na degustacji oraz warsztaty łączenia wina z jedzeniem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Konieczna rezerwacja

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

Najbliższe terminy:


16.10.2019 o godz. 18 – Warsztaty winiarskie: Hiszpania – Przegląd hiszpańskich win i regionów


19.11.2019 o godz. 18 – Warsztaty winiarskie – Kurs wiedzy podstawowej


Więcej informacji na stronie.

Kurs podstawowej wiedzy winiarskiej to 10 różnych win na degustacji oraz warsztaty łączenia wina z jedzeniem. Podczas spotkania omawianych jest wiele tematów, które nurtują winiarskich konsumentów. Uczestnicy dowiedzą się o degustacji, szczepach, regionach winiarskich, łączeniu wina z jedzeniem i wielu innych tematach.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta warsztatów winiarskich tylko dla osób dorosłych. Groupon nie obowiązuje dla grup zorganizowanych oraz grup powyżej 10 osób. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Harmonogram i lista warsztatów jest dostępny na stronie http://www.dabrowskiego42.com/warsztaty-kulinarne/harmonogram-warsztatów
Konieczna rezerwacja online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dąbrowskiego 42

Warsztaty kulinarne to wspólne gotowanie na indywidualnych stanowiskach w wyposażonej kuchni pod okiem profesjonalistów. Miejsce zostało stworzone dla ludzi chcących nauczyć się gotować oraz dla tych, którzy pragną rozwijać swoją kulinarną pasję. Do dyspozycji gości oddano ponad 500 m² wnętrz, w których odbywać się mogą spotkania zarówno w małym gronie, jak i przyjęcia dla grup do 200 osób. Warto zaznaczyć, iż w każdą niedzielę skorzystać można z usług niani, która zajmie się dziećmi gości w trakcie ich pobytu w restauracji.

Uczestnicy będą odtwarzać stare zapomniane przepisy kulinarne z regionu, komponować dania kuchni włoskiej, francuskiej, japońskiej i wielu innych. Będzie można również poznać nowe trendy i techniki przygotowywania posiłków.

Dąbrowskiego 42

Browar, wytwórnia win lub destylarnia, Rozrywka i czas wolny