Najlepsze z Groupon

Golden Beauty

2 lokalizacji

Kuracja wyszczuplająca Exilis: 3 zabiegi za 329 zł i więcej opcji w Centrum Re Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowa kuracja wykorzystuje 3 innowacyjne technologie, by zmaksymalizować efekt redukcji wagi, modelowania sylwetki i ujędrniania skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Beata
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 14, 2021
Jednym słowem PORAŻKA! Nie zostały zrealizowane zabiegi z powodu pandemii, skorzystałam z 2 zabiegów,a zakupiłam 6!!! To jest skandal, bo ani SUNRISE DOCTORS ani GROUPON nie umożliwił mi wykonanie zabiegów, więc zamiast zadowolenia jest wielkie ROZCZAROWANIE, biorą pieniądze, ale nie realizują usług, jestem mega rozczarowana, a GROUPON ma to wszystko w głębokim poważaniu!!! NIE POLECAM!!!
J
Joanna
6 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 13, 2021
Polecam
J
Joanna
6 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 13, 2021
Polecam
R
Romma
7 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 8, 2021
Super miła atmosfera, chwila relaksu, oczyszczanie wodorowe bardzo na plus, niedoskonałości zmniejszyły się w mgnieniu oka :)

O tej ofercie


Z urodą jest jak z geometrią – liczą się odpowiednie proporcje. Z dzisiejszym grouponem wyrysujesz swoje kształty bez cyrkla czy linijki w Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic.

Oferta
Zabieg wyszczuplający Exilis w 1 z 3 opcji:

1) 329 zł za 3 zabiegi na 1 partię ciała lub 1 zabieg na 3 partie ciała,
2) 499 zł za 5 zabiegów na 1 partię ciała lub 1 zabieg na 5 partii ciała,
3) 899 zł za 10 zabiegów na 1 partię ciała lub 1 zabieg na 10 partii ciała.

Partie ciała do wyboru: brzuch, uda (przód, tył, wewnętrzna część), bryczesy, motylki, boczki, łydki tył, fałda na plecach, podbródek, ramiona, pośladki.

Exilis to bezinwazyjny, bezbolesny i całkowicie bezpieczny system rozpuszczania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, którego sekret opiera się na połączeniu dwóch technologii – fal radiowych oraz ultradźwięków. Kontrolowane nagrzanie tkanki skutkuje przyspieszeniem procesów metabolicznych, a w konsekwencji rozbiciem komórek tłuszczowych. Ponadto urządzenie zabiegowe wykorzystuje technologię CRT, która stymuluje skórę do produkcji kolagenu i do regeneracji.

Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic
Re Clinic to miejsce dla wszystkich, którzy chcą zadbać o szczupłą sylwetkę, a także odmłodzić i ujędrnić skórę. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala na uzyskanie zadowalających efektów w dziedzinach dermochirurgii czy medycyny estetycznej – przestronne gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia posiadające certyfikaty medyczne FDA (Food & Drug Administration) oraz rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Medycyny Estetycznej.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 606 201 461. (Pl. Przymierza) lub 662 936 922, 662 936 923 (ul. Złota). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Golden Beauty