Radiator Service

Serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika chłodzącego, odgrzybianiem/ozonowaniem i więcej za 99 zł zł w Radiator Service

Do -60%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Sposób na pozbycie się roztoczy i alergenów szkodliwych dla zdrowia, a także poprawę wydajności układu chłodzenia w samochodzie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Zadbaj o orzeźwiający powiew w upalne dni, decydując się na serwis klimatyzacji w Radiator Service.

Oferta
Serwis klimatyzacji w 1 z 1 opcji:

99 zł zamiast 250 zł za serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika chłodzącego do 200 g, odgrzybianiem/ozonowaniem oraz sprawdzeniem efektywności chłodzenia i skraplacza.

Serwis klimatyzacji sprawi, że poprawi się jej wydajność pracy, a tym samy codzienna jazda będzie przyjemniejsza. Fachowcy z Radiator Service nie zapomną również o uzupełnieniu czynnika chłodzącego, co zagwarantuje właściwe funkcjonowanie całego układu i - w połączeniu ze sprawdzeniem efektywności chłodzenia i skraplacza - zredukuje ryzyko awarii. Z kolei odgrzybianie z użyciem ozonu, czyli drugiego co do siły działania sterylizatora znanego człowiekowi, zlikwiduje bakterie, grzyby, pleśnie i wirusy, które wywołują choroby układu oddechowego.

Dodatkowe informacje:

  • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: tak
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe
  • oferta dotyczy czynnika r134a

Radiator Service
Chociaż specjaliści poznańskiego serwisu palą się do roboty, ich pracę zaliczyć można raczej do kategorii robót na chłodno. Radiator Service jest bowiem zespołem specjalistycznych warsztatów, zajmujących się regeneracją i sprzedażą chłodnic. Serwis oferuje szeroki wybór usług, których wysoki poziom stara się utrzymywać dzięki przemyślanym inwestycjom w renomowany sprzęt i w częste szkolenia pracowników w zakresie napraw i wymiany chłodnic do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn budowlanych i przemysłowych, a także pojazdów specjalistycznych i zabytkowych.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Auto musi być w 100% sprawne. W przypadku wątpliwości wymagana jest próba szczelności azotem, koszt usługi to 50 zł. W przypadku gdy układ jest nieszczelny, wymagana jest dalsza diagnostyka płatna dodatkowo. Każde kolejne 100 g czynnika płatne 40 zł. 
Konieczna rezerwacja tel. 61 868 46 81 (Kopanina Poznań) lub 606 106 106 oraz 61 811 51 89 (Suchy Las). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Radiator Service


Radiator Service

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.