zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Racing Kart

Sulechów 108a (w nawigacji Sulechów 22), Kocmyrzów

8-minutowy przejazd wybranym gokartem od 29,99 zł w Racing Kart

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:2 dni 17:59:35
Ponad 80 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jazda gokartem po nowoczesnym torze kartingowym to zastrzyk adrenaliny dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Michał
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
2 dni temu
Ok
B
Barbara
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 7, 2022
Mega atrakcja!!!!
P
Piotr
6 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 9, 2021
Doskonała zabawa! Dzięki
K
Krzysztof
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 25, 2021
Polecam Polecam
K
Krzysztof
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 25, 2021
Bardzo dobra zabawa Pełen profesjonalizm Serdecznie polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Przejazd wybranym gokartem:

  • 1 x 8 minut (GT5-R)
  • 2 x 8 minut (GT5-R)
  • 4 x 8 minut (GT5-R)

  • 1 x 8 minut (Tandem)
  • 2 x 8 minut (Tandem)

Warunki

Oferta dla osób powyżej 7 roku życia. Min. wzrost uczestnika: 140 cm. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 304 060 w godzinach otwarcia toru z min. 2-dniowym wyprzedzeniem z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Na miejscu należy pojawić się z min. 10-minutowym wyprzedzeniem. Uwaga: obowiązkowy zakup karty członkowskiej, w przypadku gdy klient posiada taką kartę, nie musi kupować jej ponownie. Dodatkowe opłaty: za kominiarkę (10 zł) i kartę członkowską (5 zł). Grouponów nie można realizować w niedziele i święta. Pakiet przejazdów należy zrealizować w ciągu jednej wizyty. Godziny otwarcia toru: pon.-pt.: 15-22, sob.-niedz.: 11-22. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Racing Kart

Nie tylko miłośnicy sportów motorowych mogą poczuć nutę adrenaliny na krakowskim torze kartingowym. Dobra i bezpieczna zabawa możliwa jest dzięki opiece wykwalifikowanego personelu, więc nawet amatorzy mogą spróbować tego typu rozrywki. Firma oddaje do dyspozycji klientów nowoczesny i ogrzewany tor, 12 gokartów firmy Sodi – RX8, 4 gokarty Sodi – LR5 Junior oraz gokart dwuosobowy, a także szereg dodatkowych urozmaiceń, m.in. symulatory gier oraz możliwość pomiaru czasu AMB z dokładnością do 0,001 sekundy.

Oprócz oferty indywidualnej firma proponuje również wynajem toru na wyłączność dla firm i grup zorganizowanych, co stanowi dobry pomysł na imprezę integracyjną lub okolicznościową (np. urodziny, wieczór kawalerski).