zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

RaceSpot

2 lokalizacji

60 lub 120 minut na symulatorze wyścigowym w RaceSpot (do -20%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Symulator jazdy autem wyścigowym, rajdowym lub driftowym: zaawansowane urządzenie treningowe dla zawodników i amatorów sportów motorowych

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 lub 120 minut
  • należy przyjść minimum 10 minut przed zarezerwowaną godziną
  • więcej informacji na stronie

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 514 788 889.(ul. Rewolucji 1905 r) lub 889 414 953 (ul. Wydawnicza 5) . Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 4. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

RaceSpot

Położone na terenie Łodzi placówki oferują możliwość spróbowania swoich sił za kierownicą wirtualnego samochodu. W każdym z lokali RaceSpot, dostępne są 4 profesjonalne stanowiska, każde wyposażane w kubełkowy fotel, trzy 40-calowe ekrany, kierownicę, pedały ze sprzęgłem, skrzynię biegów w układzie H lub sekwencyjną oraz hydrauliczny ręczny. Wszystko to pozwala poczuć się jak we wnętrzu prawdziwego samochodu. Na miejscu można równolegle rywalizować w wyścigu z przyjaciółmi, wystartować w rajdzie, driftować lub po prostu szkolić własne umiejętności Doświadczona kadra pomoże już przy pierwszej wizycie opanować jazdę na symulatorze, by w pełni móc cieszyć się z prowadzenia wirtualnego samochodu.