Warszawska Przystań Wodna Aquatica

Wybrzeże Helskie 1/5 Praga Północ Start i koniec rejsu w zatoce, która znajduje się przy Beach Bar Aquatica, Warszawa

Godzinny rejs po Wiśle dla 2-4 osób albo czarter łodzi na wyłączność dla 1-10 osób z Aquaticą

Wybierz opcję

Wyróżniki

Rejs po Wiśle dla dwojga, w gronie przyjaciół lub rodziny to okazja do poznania Warszawy z innej perspektywy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania rejsu: ok. 60 minut
  • liczba osób, dla których przeznaczona jest łódź: 10
  • dni i godziny rejsów:
    • rejsy w grupie organizowane są w soboty i niedziele w godzinach 12, 13, 14 i 15
    • czarter łodzi: 7 dni w tygodniu w godz. 12-15

Podczas rejsu istnieje niepowtarzalna okazja do podziwiania panoramy Warszawy. Rejs łodzią to wyjątkowy sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną. To również niebanalny pomysł na prezent urodzinowy, uczczenie rocznicy ślubu czy organizację oryginalnej randki. Może to być także ciekawy punkt wieczoru panieńskiego, kawalerskiego, imprezy integracyjnej czy firmowej.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 222 226 lub przystanaquatica@gmail.com. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Realizacja możliwa od 30.04.2022 r. do 02.10.2022 r. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Przystań Wodna Aquatica

Firma Aquatica mieści się po praskiej stronie Wisły, w pobliżu warszawskiego ZOO. Posiada flotę trzech małych statków pasażerskich, którymi organizuje rejsy po Wiśle. Podczas rejsu można obejrzeć malowniczą panoramę Warszawy w świetle dnia lub w blasku zachodzącego słońca, a przy tym poznać stolicę z całkiem nowej perspektywy. Wodna wycieczka odbywa się komfortowymi łodziami ze skórzanym siedzeniami. Romantyzmu dodają wiszące na balustradach zwiewne firany. Eskapadę mogą umilić dodatkowe atrakcje – przekąski czy muzyka grana na żywo przez saksofonistę.

Firma prowadzi również Beach Bar Aquatica wraz ze Strefą Sportu, gdzie organizuje różnego rodzaju imprezy sportowe w przestrzeni nadwiślańskiej, imprezy integracyjne i cykliczne imprezy muzyczne typu Beach Party.

Więcej informacji na Facebooku.