Brak nowych powiadomień

Prestige Spa

Mezoterapia igłowa z mezokoktajlem od 89,99 zł w Prestige Spa w Katowicach

20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg polegający na wprowadzeniu mezokoktajlu bezpośrednio w skórę za pomocą cieniutkich igieł

W skrócie

Natura jest jak zła czarownica, a zmarszczki jak rzucone przez nią w zemście zaklęcia. Chcesz utrzeć nosa wiedźmie – zamień swoje życie w bajkę z happy endem, wybierając mezoterapię igłową w Prestige Spa w Katowicach.

Oferta
Mezoterapia igłowa z mezokoktajlem na twarz, szyję, dekolt lub głowę w 1 z 3 opcji:

1) 89,99 zł za 1 zabieg,
2) 269,99 zł za 3 zabiegi,
3) 449,99 zł za 5 zabiegów.

Podczas zabiegu specjalista wprowadza bezpośrednio do skóry koktajl aktywnych substancji (1 ml), które zwiększają produkcję kolagenu. Efekt kuracji jest natychmiastowy, a przedłużają go kolejne zabiegi. Odmłodzona cera odzyskuje sprężystość i uwalnia się od zmarszczek, skóra dekoltu jest gładka i miękka, a zwiotczenia na szyi znikają w mgnieniu oka.

Prestige Spa
Nad przebiegiem kuracji upiększających w Prestige Spa czuwają doświadczeni kosmetolodzy i dermatolodzy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, by spełnić oczekiwania klientów. Podczas wizyty w salonie specjaliści dobierają najlepszą terapię do indywidualnych potrzeb ciała i skóry. O jej skuteczności decyduje także wykorzystanie renomowanych kosmetyków takich firm, jak Collin-Paris, Clarena i Bielenda.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia​: pon.- pt. 12-20, śr. 8-16​, sob. 9-15.
Konieczna rezerwacja tel. 32 203 43 13 lub 535 544 65 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Prestige Spa

Prestige Spa

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.