Brak nowych powiadomień

Prestige Spa

ul. Józefowska 35, Katowice

Mezoterapia igłowa z mezokoktajlem od 89,99 zł w Prestige Spa w Katowicach

20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg polegający na wprowadzeniu mezokoktajlu bezpośrednio w skórę za pomocą cieniutkich igieł

W skrócie

Natura jest jak zła czarownica, a zmarszczki jak rzucone przez nią w zemście zaklęcia. Chcesz utrzeć nosa wiedźmie – zamień swoje życie w bajkę z happy endem, wybierając mezoterapię igłową w Prestige Spa w Katowicach.

Oferta
Mezoterapia igłowa z mezokoktajlem na twarz, szyję, dekolt lub głowę w 1 z 3 opcji:

1) 89,99 zł za 1 zabieg,
2) 269,99 zł za 3 zabiegi,
3) 449,99 zł za 5 zabiegów.

Podczas zabiegu specjalista wprowadza bezpośrednio do skóry koktajl aktywnych substancji (1 ml), które zwiększają produkcję kolagenu. Efekt kuracji jest natychmiastowy, a przedłużają go kolejne zabiegi. Odmłodzona cera odzyskuje sprężystość i uwalnia się od zmarszczek, skóra dekoltu jest gładka i miękka, a zwiotczenia na szyi znikają w mgnieniu oka.

Prestige Spa
Nad przebiegiem kuracji upiększających w Prestige Spa czuwają doświadczeni kosmetolodzy i dermatolodzy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, by spełnić oczekiwania klientów. Podczas wizyty w salonie specjaliści dobierają najlepszą terapię do indywidualnych potrzeb ciała i skóry. O jej skuteczności decyduje także wykorzystanie renomowanych kosmetyków takich firm, jak Collin-Paris, Clarena i Bielenda.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia​: pon.- pt. 12-20, śr. 8-16​, sob. 9-15.
Konieczna rezerwacja tel. 32 203 43 13 lub 535 544 65 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Prestige Spa

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy