Pracownia Urody Estetic

ul. Andrzeja Struga 6 lok. 2, Łódź

Kriolipoliza na wybraną partię ciała od 79,99 zł w Pracowni Urody Estetic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kriolipoliza to kuracja zimnem – likwidacja komórek tłuszczowych poprzez ich nieinwazyjne chłodzenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: kriolipoliza
 • partie ciała do wyboru:
  • brzuch,
  • boczki,
  • plecy,
  • ramiona,
  • uda (wewnętrzna i zewnętrzna strona),
  • pośladki.

Zabieg polega na chłodzeniu tkanki tłuszczowej, przez co znaczna jej część ulega obumarciu i wydaleniu z organizmu w sposób naturalny – łącznie z innymi produktami przemiany materii w ciągu 5-6 tygodni. Nie są przy tym uszkadzane inne tkanki, dzięki czemu zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zabieg wykonywany jest urządzeniem medycznym Vinci II. Możliwość realizacji w godzinach 10-18
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 100 029 (pon.-pt. w godz. 10-18) z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Pracownia Urody - Estetic

O urodę warto dbać kompleksowo, dlatego w Pracowni Urody Estetic dostępna jest bogata oferta zabiegów upiększających, korzystnie wpływających na zdrowie oraz poprawiających nastrój. Zabiegi wykonywane są przez dyplomowanego kosmetologa, który po wstępnej rozmowie i ocenie stanu skóry zaproponować może odpowiednią kurację. W spokojnej, kojącej atmosferze można poddać się oksybrazji, tlenoterapii, bioliftingowi, masażowi podciśnieniowemu czy mikrodermabrazji, a dzięki temu w łatwy i przyjemny sposób przywrócić blask urodzie.