Poznańska Szkoła Latania na Paralotniach

Kąkolewo (lotnisko Aeroklubu Poznańskiego), Kąkolewo

Lot widokowy motoparalotnią od 169 zł z Poznańską Szkołą Latania Na Paralotniach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Loty zapoznawcze z instruktorem na paralotniach dwuosobowych z licencjonowanym pilotem – niezapomniana przygoda i potężna dawka adrenaliny

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Zafunduj sobie rozrywkę najwyższych lotów – lot motoparalotnią zorganizowany przez Poznańską Szkołę Latania na Paralotniach.

Oferta
15-minutowy lot widokowy motoparalotnią w 1 z 3 opcji:

1) 169 zł za lot dla 1 osoby,
2) 319 zł za lot dla 2 osób,
3) 469 zł za lot dla 3 osób.

Miejsce realizowania grouponu: lotnisko Bednary.

Poznańska Szkoła Latania Na Paralotniach
Lot motoparalotnią pozwala wzbić się w powietrze oraz podziwiać świat z nowej perspektywy. Wznosząc się wysoko nad ziemię doświadczyć można niesamowitych emocji związanych z samym szybowaniem w powietrzu oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy. Warto dodać, że Poznańska Szkoła Latania Na Paralotniach działa od 1992 roku – do roku 2004 działała w ramach sekcji paralotniowej Aeroklubu Poznańskiego, a od 2004 roku jest już jednostką samodzielną i posiada certyfikat Ośrodka Szkolenia Lotniczego wydany przez ULC, Nr PL – CTO – 44.Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu (z wyłączeniem 27-31.08. oraz 10-30.09.2016) i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks.2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania medyczne: padaczka, choroby serca.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Lot uzależniony jest od warunków pogodowych. Loty odbywają się przy wietrze poniżej 3 m/s. Lot dla osób o wadze od 40 do 110 kg.
Konieczna rezerwacja tel. 606 271 129. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Poznańska Szkoła Latania na Paralotniach