Brak nowych powiadomień

POZMEDIK - Szkoła Rodzenia

3 lokalizacji

Badanie KTG (19,99 zł), warsztaty z chustowania (24,99 zł) i więcej w Szkole Rodzenia POZMEDIK – 3 lokalizacje (do -43%)

Do -42%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Poza badaniem kardiotokograficznym skorzystać można z bogatej oferty warsztatów oraz kursów

W skrócie

Szczegóły:

Kangurowanie to bezpośredni kontakt skóry matki i dziecka. Uspokaja maluszka, daje mu poczucie bezpieczeństwa, łagodzi stres poporodowy. Dobrze jest rozpocząć kangurowanie przez mamę od razu po porodzie, a potem kangurować mogą oboje rodzice. Kangur jest wiązaniem bardzo korzystnym dla noszącego, bo świetnie rozkłada ciężar dziecka na plecach i ramionach.

Pierwsza pomoc dla noworodka i niemowlęcia - czyli jak udzielić pierwszej pomocy dziecku. Zanim zadzwonisz pod numer alarmowy 112 lub zaraz po zgłoszeniu wypadku możesz pomóc! Jak się zachować w przypadkach zagrożenia zdrowia i życia dziecka dowiesz się na spotkaniu z ratownikiem medycznym.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku

Warunki

Groupon ważny do 30.06.2019 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy warsztatów. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 911 195 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nie odwołania terminu groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

POZMEDIK – Szkoła Rodzenia

Oferta placówki przeznaczona jest dla przyszłych rodziców, którzy chcą przygotować się do nowej roli. Na miejscu przeprowadzane są bowiem zajęcia ze szkoły rodzenia, gimnastyki dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz wiele, różnorodnych warsztatów. POZMEDIK to także poradnia laktacyjna, która może pomóc w przypadku problemów lub wątpliwości w zakresie karmienia piersią.

POZMEDIK - Szkoła Rodzenia

Zajęcia, Kurs akademicki