Power Beauty Clinic®

Jana Kazimierza 31 (salon jest integralną częścią salonu Secret Beauty), Warszawa

Wybrany 60-minutowy masaż całego ciała od 69,99 zł w Power Beauty Clinic®

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach oferty wybierać można pośród 9 rodzajów masaży; sposób na relaks i odprężenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 781 362 lub 507 781 977. Podczas rezerwacji należy podać kod groupon i kod zabezpieczający. W przypadku nieodebrania telefonu można wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem – salon oddzwoni Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Power Beauty Clinic®

Power Beauty Clinic to klinika stworzona z pasji do urody i dbania o wygląd. Specjalizacją kliniki są przede wszystkim zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ale również kosmetologii, depilacji czy pakietów day spa. W gabinecie można skorzystać z takich usług, jak m.in. peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, masaż relaksacyjny, tybetański, gorącą czekoladą.