Najlepsze z Groupon

Poliklinika Lekarsko-Stomatologiczna Medicus

Chmielna 100, Warszawa

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, konsultacja stomatologiczna, plan leczenia za 79,99 zł i więcej w Poliklinice Medicus

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów, które przywracają naturalną biel zębów oraz wzmacniają szkliwo

Komentarze klientów Groupon

O tej ofercie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 79,99 zł za skaling, polerowanie, fluoryzację, konsultację stomatologiczną i plan leczenia
  • 89,99 zł za skaling, polerowanie, fluoryzację, piaskowanie, konsultację stomatologiczną i plan leczenia
  • 119,99 zł za skaling, polerowanie, fluoryzację oraz piaskowanie + bon o wartości 100 zł na usługi stomatologiczne (przy następnej wizycie)

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień. Pielęgnacyjną wizytę w gabinecie zwieńczy fluoryzacja, która zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku przeciwwskazań do zabiegu koszty zakupu grouponu zostaną zwrócone. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 652 38 02. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Poliklinika Lekarsko-Stomatologiczna Medicus

Istniejąca od 1992 roku klinika może pochwalić się kadrą lekarzy wszystkich specjalności i szerokim zakresem usług. Oprócz stomatologii i ortodoncji, Medicus przeprowadza badania analityczne (w tym hormonów) oraz diagnostyczne. W 1 z 3 placówek (w Śródmieściu, na Pradze-Północ i Grochowie) można wykonać m.in. wszelkie badania laboratoryjne, cytologię, diagnostykę płodności, markery nowotworowe, EKG, USG, skan magnetyczny całego ciała. Ponadto specjaliści świadczą konsultacje alergologiczne, andrologiczne, dermatologiczne, immunologiczne, ortopedyczne, medycyny sportowej i medycyny pracy.