Po Świecie Kuchni

2 lokalizacji

Kuchnia polska: 59,99 zł za groupon wart 100 zł na całe menu i więcej w restauracji Po Świecie Kuchni – 2 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szeroki wybór dań kuchni polskiej – w menu znajdują się m.in. potrawy z wieprzowiny i wołowiny, ryby i owoce morza, a także dania jarskie

O tej ofercie

Paradoksalnie, zarówno zbyt słodkie, przesolone, jak i nadmiernie pikantne potrawy mogą być powodem kwaśnej miny. Nie ryzykuj kuchennych eksperymentów i wybierz się do restauracji Po Świecie Kuchni w Bielsku-Białej z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Groupon wartościowy na dowolne dania z menu w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za groupon wart 100 zł,
2) 79,99 zł za groupon wart 150 zł,
3) 99,99 zł za groupon wart 200 zł.

Po Świecie Kuchni
W menu restauracji zlokalizowanej w Bielsku-Białej królują dania kuchni polskiej. Wśród nich można znaleźć m.in. potrawy z drobiu, wołowiny i wieprzowiny w wielu odsłonach, naleśniki czy pierogi z bogatym wnętrzem. Na miejscu nie zabraknie również posiłków przygotowanych specjalnie dla wegetarian – m.in. camembert smażony z żurawiną, placki ziemniaczane oraz danie dnia, czyli codziennie nowa propozycja. Warto dodać, że restauracja wprowadza w tajniki sztuki kulinarnej, organizując kursy gotowania.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon należy wykorzystać w trakcie 1 wizyty.Oferta NIE łączy się z innymi promocjami. Oferta nie obejmuje napojów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 509 220 363 (Bielsko-Biała, ul. Strażacka 81) lub 534 990 534 (Bielsko-Biała, ul. Komorowicka 66). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Po Świecie Kuchni