PL Strefa

3 lokalizacji

Skok tandemowy z 4000 metrów z opcjonalną foto- i wideorelacją z PL Strefa

20+ kupionych
869 zł
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by przeżyć podniebną przygodę; emocjonujący skok spadochronowy pod opieką wykwalifikowanego instruktora

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ramach oferty:

  • przygotowanie, szkolenie do skoku wykonane przez profesjonalnego instruktora,
  • kombinezon i okulary na czas skoku,
  • 15-minutowy lot widokowy na wysokości 4000 metrów,
  • 60 sekund swobodnego spadania z prędkością 220 km/h,
  • ok. 8-10 minuty lotu na otwartej czaszy spadochronu.
 • dodatkowo w ramach oferty z filmem:

  • nagranie ze skoku wykonywane jest przez dodatkową osobę – kamerzystę
  • kamerzysta towarzyszy od momentu szkolenia do otwarcia czaszy spadochronu.
  • materiał video ze skoku oraz zdjęcia (ok. 200) zmontowane zostaną przez profesjonalnego montażystę i dostarczone w formie linku do pobrania.

Link do rezerwacji dostępny również tutaj

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://manifest.plstrefa.pl/rezerwacja z podaniem danych osobowych. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Po dokonaniu rezerwacji online, nastąpi kontakt z każdym klientem pod numerem podanym w formularzu – najpóźniej dzień przed skokiem, w celu potwierdzenia rezerwacji oraz przekazaniu informacji względem przygotowania do skoku. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych oraz gdy zajdą inne ważne kwestie techniczne, skok może zostać odwołany. Wówczas należy ustalić nowy termin w ramach ważności swojego grouponu- jak wcześniej przez kalendarz do rezerwacji .Rezerwacji należy dokonać z terminem nie przekraczającym tygodnia od preferowanej daty skoku. Tel. kontaktowy: 602 557 757 (Gliwice), 793 155 580 (Elbląg), 538 133 703 (Leszno). Realizacja skoków w miejscowości Leszno odbywa się w wyznaczonych terminach (zgodnie z kalendarzem rezerwacyjnym pod adresem https://manifest.plstrefa.pl/rezerwacja). Skoki realizowane będą w piątki w Elblągu, Gliwicach, dodatkowo w czwartki w Gliwicach w wybranych okresach sezonu spadochronowego wg. grafiku dostępnego w kalendarzu rezerwacyjnym wykonawcy. Strefa PL ma prawo odmówić wykonania skoku w przypadku, gdy występują jakiekolwiek przeciwwskazania wynikające ze złego stanu zdrowia, waga pasażera przekracza 110 kg, pasażer znajduje się pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek środków odurzających, występują inne czynniki zagrażające zdrowiu i bezpieczeństwu pasażera lub członków załogi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

PL Strefa

Chodzenie z głową w chmurach nie musi być oderwane od rzeczywistości. Swoisty podniebny spacer oferuje firma PL Strefa, która specjalizuje się w skokach spadochronowych. Doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy towarzyszą swoim podopiecznym w skoku z 4000 m nad ziemią. Zainteresowani mogą uwiecznić swoje doświadczenie dzięki usłudze wideofilmowania.