zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki. Jutro koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Aleja Solidarności 48, Poznań

Odgrzybianie klimatyzacji metodą ultradźwiękową za 39,99 zł i więcej opcji w Pit Stop

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odgrzybianie klimatyzacji metodą ultradźwiękową to prosty, szybki i skuteczny sposób na usunięcie zanieczyszczeń mikrobiologicznych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Maciej
4 Oceny3 reviews
listopad 18, 2020
Szybko, sprawnie i do rzeczy, polecam ekipę ;)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł za odgrzybianie klimatyzacji metodą ultradźwiękową,
  • 49,99 zł za odgrzybianie klimatyzacji metodą ultradźwiękową + sprawdzenie szczelności i uzupełnienie czynnika do 100 g,
  • 69,99 zł za odgrzybianie klimatyzacji metodą ultradźwiękową + uzupełnienie czynnika do 250 g.

Odgrzybianie metodą ultradźwiękową polega na wpuszczeniu pary powstałej w wyniku „rozbijania” cieczy ultradźwiękami do układu wentylacji pojazdu. To pozwala na usunięcie zanieczyszczeń mikrobiologicznych z pojazdu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja możliwa od 02.01.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowe 100 g czynnika w cenie 15 zł, płatne na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 532 633 220 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pit Stop

Profesjonalny serwis klimatyzacji, opon oraz wentylacji stanowi główną ofertę warsztatów samochodowych Pit Stop. Na miejscu, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz urządzeń, przeprowadzane są usługi odgrzybiania klimatyzacji, naprawy felg, ogumienia czy usług z zakresu mechaniki (wymiana oleju, klocków, filtrów). Poza tym poznański Pit Stop oferuje profesjonalne i dokładne czyszczenie tapicerki samochodowej. Warto wspomnieć, że firma wykorzystuje w tym celu urządzenia renomowanej marki Karcher.