Permanent Beauty

Jasielska 50, Warszawa

Makijaż permanentny brwi w Permanent Beauty (do -30%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Makijaż permanentny metodą pudrową pozwala na podkreślenie brwi w subtelny, naturalny sposób

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: pudrowa
  • korekta: za dodatkową opłatą (zgodnie z cennikiem na miejscu) w odstępie 3 tyg.
  • znieczulenie: za dodatkową opłatą (zgodnie z cennikiem na miejscu)

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający (jest to niezbędne do zatwierdzenia rezerwacji). Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 469 357. Dla posiadaczy grouponów 30% zniżki na pozostałe rodzaje makijażu permanentnego. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Permanent Beauty

Zlokalizowany na warszawskiej Ochocie salon kosmetyczny specjalizuje się w makijażu permanentnym i zabiegach stylizujących oprawę oczu. Na miejscu można trwale podkreślić brwi, oczy i usta, a także usunąć niechciany makijaż. Dodatkowo klientki mogą zdecydować się na regulację i hennę brwi lub rzęs, a także depilację twarzy. Dopełnieniem oferty są masaże.