zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Park Rozrywki Parabola

Elizy Orzeszkowej 4, Czechowice-Dziedzice

Godzinny wstęp do parku trampolin od 22,99 zł w Parku Rozrywki Parabola

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Park bogaty w różnego rodzaju stref, przeznaczonych dla początkujących i bardziej zaawansowanych

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • dni i godziny korzystania z grouponu:
  • pon.-niedz. 10-20
 • atrakcje znajdujące się w obiekcie (m.in.):
  • Strzelanka – ponad 120 m2 powierzchni z ciekawymi gąbkowymi kształtkami, które można modyfikować i budować różne konstrukcje. Następnie za pomocą specjalnych pistoletów można rozegrać pojedynek strzelecki
  • Poducha – ponad 2 m swobodnego spadania na ogromną poduchę
  • Trampolinowe rozbiegi – dwa rozbiegi o 12-metrowej długości
  • Strefa PRO – część parku dla bardziej zaawansowanych

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Skarpety płatne 5 zł (można posiadać swoje, ważne żeby miały od spodu antypoślizgową podeszwę lub wymienić stare z innego parku na nowe za 3 zł) Po zakupionej godzinie na grouponie, jest możliwość przedłużenia pobytu w parku rozrywki dokonując dopłaty w kwocie 40 gr., za każdą rozpoczętą minutę. Wstęp na arenę z trampolinami powyżej 3 roku życia. Rodzic/opiekun dziecka w przedziale wiekowym 3-7 lat wchodzi na jednym bilecie z dzieckiem. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Park Rozrywki Parabola

Położony na wlocie do Czechowic-Dziedzic park, to miejsce przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na terenie Parku Rozrywki Parabola przygotowano szereg atrakcji, w tym ogromny park trampolin o powierzchni ponad 1500 m2. Podzielony jest on na kilka stref takich jak m.in. główna arena z 50 trampolinami, poducha do skoków z wysokości, tramplinowe rozbiegi. Warto dodać, iż na terenie obiektu działa bistro, w którym można posilić się lub ugasić pragnienie.