Wybrzeże Helskie 1/5, Warszawa

Całodzienny karnet na dowolną liczbę przejść na 3 trasach od 49,99 zł w Parku Linowym Warszawa (do -39%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabawa na wysokości z rodziną lub bliskimi z możliwością podziwiania panoramy Starego Miasta

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

W ramach karnetu dostępne są wszystkie 3 trasy:

  • mała (od 4 lat i dla starszych dzieci),
  • średnia (min. 130 cm wzrostu),
  • wysoka (min. 140 cm wzrostu).

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia oraz możliwość realizacji grouponu z uwagi na warunki atmosferyczne należy sprawdzić na stronie: www.facebook.com/ParkLinowyWarszawa. W przypadku zamknięcia Parku Linowego z powodu złych warunków atmosferycznych groupon może zostać zrealizowany w innym terminie. O możliwości przejscia trasy decyduje obsługa parku sugerując się warunkami atosferycznymi. Rezerwacja nie jest wymagana. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Park Linowy Warszawa

Dla amatorów mocnych wrażeń Park Linowy Warszawa przygotował nie lada atrakcję – system przeszkód umocowanych na palach drewnianych i drzewach między podestami i platformami. Znajdują się tam przeszkody o różnym poziomie trudności, w tym kładki i mosty linowe. Do wyboru są trzy trasy, których przejście wymaga odrobiny sprytu i pomysłowości.

Dzień spędzony w Parku Linowym Warszawa to dobry sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Bycie zawieszonym między niebem a ziemią pozwala przełamać własne słabości, a przy okazji podziwiać wyłaniającą się zza drzew panoramę Starego Miasta.