zamknij
Mega Wyprzedaż!
Najlepsze z Groupon

ul. Długa, Zbrudzewo

Lot widokowy motoparalotnią od 159 zł z Paralotnie Poznań

Wybierz opcję

Wyróżniki

Lot motoparalotnią nad rozlewiskami Warty w tandemie z licencjonowanym pilotem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
E
Elżbieta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 25, 2021
Rewelacja! Niebawem wrócimy na kolejny lot :)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Agnieszka
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 10, 2021
Wspaniałe przeżycie. Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: 15 min

Pilot ma za sobą kilka tysięcy lotów oraz posiada wszystkie wymagane uprawnienia oraz badania lekarskie. Cały sprzęt wykorzystywany do lotów posiada certyfikację oraz aktualne dopuszczenie do lotów. Firma jest jednym z zaledwie niewielu podmiotów w Polsce, posiadających sprzęt spełniający wymagania do lotów wieloosobowych motoparalotnią (zgodnie z polskim prawem).

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Przeciwwskazania medyczne: padaczka, choroby serca. Ograniczenia wiekowe: minimum 18 lat. Ograniczenia wagowe: maksimum 95 kg. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia usługi wideofilmowania w cenie 50 zł. Lot uzależniony jest od warunków pogodowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj. https://paralotniepoznan.pl/rezerwacje/ z podaniem kodu zabezpieczającego. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Paralotnie Poznań

Wznosząc się wysoko nad ziemię doświadczyć można niesamowitych emocji związanych z samym szybowaniem w powietrzu oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy niczym z obrazka. Widok z lotu ptaka odkrywa nowe horyzonty i pozwala spojrzeć na świat z innej niż zazwyczaj perspektywy. Przygodę uwiecznić można korzystając z aparatu fotograficznego i kamery. Istnieje również możliwość zamówienia filmu z lotu za dodatkową opłatą.

Więcej informacji znaleźć można na Facebooku.