Papugarnia Carmen

Al. Jerozolimskie 200, Warszawa

Wejście dla 1 osoby do Papugarni Carmen (do -20%)

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Papugarnia to ponad 300 m² przestrzeni dla odwiedzających i ponad 40 gatunków ptaków z hodowli z całego świata

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • atrakcje: ponad 130 kolorowych ptaków z ponad 40 różnych gatunków papug
  • czas trwania: pobyt na sali do 1,5 godz.

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Oferta dostępna od poniedziałku do czwartku (10-19). W ramach biletu ulgowego wstęp dla: dzieci powyżej 3. roku życia, uczniów, studentów (do 26. roku życia), emerytów, rencistów. Groupon nie obowiązuje w święta np: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Boże Ciało itp. Groupon jest jednocześnie biletem wstępu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Papugarnia Carmen

Miłośnicy tropikalnych ptaków mają okazję przeżyć niezwykłą przygodę w Warszawie. Jedna z pierwszych w Europie papugarni powstała dzięki pasji właściciela. W Carmen na zwiedzających czeka ponad 40 najróżniejszych gatunków papug z całego świata. Tylko tutaj można zobaczyć te barwne ptaki z bliska, dotknąć ich, a nawet nakarmić (papugi pochodzą z hodowli i nie są agresywne).

Papugarnia to miejsce nie tylko do spędzenia czasu z rodziną, ale także do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka i wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach.

Więcej informacji na Facebooku.