OSK Symetrja – Szkoła Nauki Jazdy

Aleja Rzeczypospolitej 8, Gdańsk

Kurs prawa jazdy kat. B z manualną lub automatyczną skrzynią biegów w OSK Symetrja –Szkoła Nauki Jazdy (do -23%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by zdobyć teoretyczną wiedzę i praktyczne umiejętności prowadzenia samochodu osobowego z automatyczną lub manualną skrzynią biegów

O tej ofercie

Szczegóły:*

  • kurs podstawowy kat. B automat lub manual w języku polskim lub angielskim
  • 30 godz. szkolenia teoretycznego
  • 30 godz. zajęć praktycznych
  • materiały do nauki: książka + płyta z testami
  • zajęcia z pierwszej pomocy przedlekarskiej
  • egzamin wewnętrzny
  • możliwość rozszerzenia kursu o dodatkowe godziny praktyki w cenie 100 zł za godzinę jazdy szkoleniowej

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 799 778 489 od pon. do sb. w godz. 11-19. Godziny otwarcia biura: od pon. do czw. w godz. 18-20. Klient ma 3 miesiące od daty wykupienia grouponu na rozpoczęcie kursu (rozpoczęcie kursu = dostarczenie PKK). Realizacja oferty możliwa do 7 miesięcy od daty zakupu . Istnieje możliwość wykonania badań za dodatkową opłatą. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

OSK Symetrja – Szkoła Nauki Jazdy

Zlokalizowany w Gdańsku Ośrodek Szkolenia Kierowców wyróżnia profesjonalne podejście doświadczonych instruktorów z pasją do codziennej pracy. OSK Symetrja jest szkołą o profilu psychologicznym, w której w przyjaznej atmosferze można uzyskać niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności prowadzenia auta w różnych warunkach drogowych. Tutejszą specjalnością są kursy prawa jazdy kategorii B realizowane w języku polskim i angielskim.