Brak nowych powiadomień

Podwale Staromiejskie 51/52, Gdańsk

Kurs na prawo jazdy kat. B za 1099 zł w OSK Aster w Gdańsku (zamiast 1500 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych (po 45 minut) i 30 godzin zajęć praktycznych (po 60 minut)

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta

  • 1099 zł zamiast 1500 zł za kurs na prawo jazdy kat. B dla 1 osoby.

Przebieg szkolenia:

  • zajęcia teoretyczne odbywają się we wtorki i czwartki od godz. 17.30 w sali nr 31,
  • wewnętrzny egzamin teoretyczny będzie przeprowadzony po ostatnich zajęciach teoretycznych,
  • część praktyczna – 30 godzin zegarowych jazdy z instruktorem (tok zajęć uzgadniany indywidualnie przez każdego kursanta w porozumieniu z instruktorem).

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: kurs na prawo jazdy mogą zakupić tylko te osoby, które nigdy wcześniej nie przystępowały do takiego kursu w innych ośrodkach oraz nie przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Materiały edukacyjne płatne 50 zł. Egzamin wewnętrzny w cenie. Zajęcia odbywają się na samochodach Toyota Yaris. Biuro czynne w dniach wykładów w godz. 17-19, pokój nr 30. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 691 766 476 lub 796 410 870 albo mailowo biuro@oskaster.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu grouponu. Kurs musi być rozpoczęty w terminie ważności grouponu. W przypadku dokonania rezerwacji kursu i nieodwołania jej na co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem kursu groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

OSK Aster

W ośrodku przepisy ruchu drogowego i manewry przybliżają osoby, które mają uprawnienia instruktora i egzaminatora państwowego kat. B. Wykształciły one spore grono kierowców, z których duża grupa zdała egzamin na prawo jazdy kat. B za pierwszym razem. Warto dodać, że w OSK Aster praktyczne zajęcia odbywają się na autach marki Kia Rio.