Konserwacja i Naprawa Pojazdów Samochodowych

Bieszczadzka 20, Gdańsk

Ozonowanie klimatyzacji za 24,99 zł i więcej w serwisie Konserwacja i Naprawa Pojazdów Samochodowych w Gdańsku

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny RELAKS25. Termin: 27.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Dzięki serwisowi klimatyzacji z ozonowaniem można oszczędzić paliwo i usunąć drobnoustroje wywołujące choroby układu oddechowego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: tak
  • skład pakietu:
    • opcja nr 1: ozonowanie układu klimatyzacji
    • opcje nr 2-6: przegląd klimatyzacji z nabiciem czynnika R1234yf + sprawdzenie szczelności + usługa wymiany filtra kabinowego (filtr dodatkowo płatny na miejscu) + odgrzybianie metodą ozonowania i recykling oleju PAG
  • rodzaj czynnika: R1234yf (z uwagi na kwestie techniczne klimatyzacja jest zawsze nabijana do pełna)
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe, SUV, van, bus

Warunki

Oferta obejmuje tylko następujące pojazdy: osobowe, SUV, van, bus. Dodatkowa opłata za dodatkowe 1 g czynnika w wysokości 1 zł. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 432 544. Klimatyzacja jest zawsze nabijana do pełna. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Konserwacja I Naprawa Pojazdów Samochodowych SŁAWOMIR ŁANGOWSKI

Działający na terenie Gdańska serwis oferuje swoim klientom kompleksowe wsparcie z zakresu mechaniki samochodowej. Doświadczeni pracownicy świadczą usługi odgrzybiania i przeglądu klimatyzacji, przeglądu technicznego samochodu i innych pojazdów, wymiany opon i więcej.