Warsztat Gdańsk

Świętokrzyska 69, Gdańsk

Serwis klimatyzacji, nabicie czynnika chłodniczego, ozonowanie w Warsztat Gdańsk

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Usługi dostępne w serwisie wpływają na sprawne działanie układu, a także pozwalają poprawić jakość powietrza wnętrza auta i komfort podróży

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • skład pakietu: ozonowanie lub serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika + opcjonalnie ozonowanie
  • serwis obejmuje: sprawdzenie szczelności, uzupełnienie oleju w sprężarce
  • rodzaj czynnika: R134a
  • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 40 zł (na miejscu)

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 579 888. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Warsztat Gdańsk

Zlokalizowany w Gdańsku warsztat to funkcjonująca od 2010 roku gałąź Grupy V-Maxzone zajmującej się przede wszystkim sprzedażą części tuningowych dla klientów z całego świata. Grupa oferuje również szeroki zakres usług związanych z odnową biologiczną, usługami motoryzacyjnymi, czarterami łodzi itp. Specjaliści z filii Warsztat-Gdańsk zajmują się dokładnym odnowieniem tapicerki materiałowej, serwisem i nabiciem klimatyzacji oraz ozonowaniem wnętrza, a na miejscu prezentują pełny zakres usług mechanicznych.