Ostatnie godziny sprzedaży: korekcja wzroku metodą Lentivu® za 7299 zł w Klinice Okulistycznej Optegra – 1 z 9 miast

OPTEGRA - Sieć Klinik Okulistycznych

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Dobry wzrok jest niezbędny do pracy, codziennych aktywności i wysokiej jakości życia. Z wadą wzroku, bez użycia okularów, twarz bliskiej osoby jest cały czas niewyraźna. Uprawiając sporty, okulary stają się ograniczeniem i powodem do zmartwień – co jeśli się zniszczą lub zgubią?

Jak wyglądałaby codzienność, gdyby jeden szybki zabieg przywróciłby ostrość widzenia? To jak powtórne narodziny w świecie, gdzie wreszcie wszystko jest jasne, czyste i wyraźne. Wymarzona wolność od noszenia okularów lub soczewek.

Zabiegi laserowej korekcji wad wzroku należą do najbezpieczniejszych i bardzo precyzyjnych zabiegów medycznych dedykowanych osobom z krótkowzrocznością, nadwzrocznością lub astygmatyzmem. Jeden prosty zabieg, po którym natychmiast odzyskuje się sokoli wzrok i na zawsze uwalnia od noszenia okularów czy soczewek.

Optegra jest liderem w laserowej korekcji wzroku i kliniką pierwszego wyboru - podczas 20 lat działalności wykonano już ponad 200 000 takich zabiegów, a 98% pacjentów Optegra nie rozważało wcześniej innej kliniki przed decyzją o zabiegu korekcji wzroku.

Optegra to jedna z największych w Europie międzynarodowych sieci nowoczesnych klinik okulistycznych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i najwyższą jakość, specjaliści Optegry oferują swoim pacjentom najwyższy standard wykonywanych usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Optegra oferuje innowacyjną, szybką, skuteczną i całkowicie bezpieczną metodę poprawy widzenia w jeden dzień – Lentivu®, czyli mikrosoczewkową korekcję wzroku.

Oferta

Lentivu® – metoda laserowej korekcji wzroku III generacji. Innowacyjna i najbardziej przyjazna metoda laserowej korekcji wzroku dostępna na rynku.

Lentivu® to przełomowe, autorskie rozwiązanie Optegra, zapewniające najwyższą jakość mikrosoczewkowej korekcji wzroku, poprzedzona pełnym pakietem diagnostycznym. To najbardziej nowoczesna metoda korekcji wzroku, podczas której lekarz okulista w 24 sekundy skoryguje wadę wzroku.

  • 7299 zł za mikrosoczewkową korekcję wzroku metodą Lentivu® dla pary oczu – dostępna wyłącznie w Optegra.

Czym Lentivu® różni się od laserowej korekcji wzroku?

Powrót do aktywnego życia bez dyskomfortu w trakcie i po zabiegu
Jedną z głównych przyczyn, dla których osoby z wadą wzroku nie decydują się na zabieg, są obawy związane z dyskomfortem oraz konieczność rezygnacji z różnych aktywności przez pewien czas po zabiegu. Sposobem na to, aby szybko powrócić do ulubionych zajęć, jest minimalnie inwazyjna metoda korekcji wzroku, dostępna wyłącznie w Optegra.

Już następnego dnia po zabiegu nie ma przeciwskazań do:

  • pracy np. przy komputerze,
  • oglądania telewizji lub czytania książek,
  • biegania, ćwiczeń na siłowni i ogólnej aktywności fizycznej,
  • robienia makijażu.

Najkrótszy czas zabiegu
Metoda Lentivu® umożliwia poprawę ostrości widzenia w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Procedurę poprzedza wizyta kwalifikacyjna, która zawiera bardzo rozbudowany zestaw badań okulistycznych, zapewniający najwyższe bezpieczeństwo i precyzję zabiegu. To pierwszy krok bliżej do pełnej radości życia bez wady wzroku i życia bez dotychczasowych ograniczeń.

Najmniej inwazyjna metoda korekcji wzroku
Podczas zabiegu Lentivu® nie stosuje się lasera excimerowego stosowanego zawsze w laserowej korekcji wzroku. Cały zabieg prowadzony jest na jednym urządzeniu – VisuMax firmy Zeiss. W trakcie nie usuwa się części powierzchni rogówki oraz nie wykonuje się okrężnego jej nacięcia. Ingerencja w powierzchnię rogówki jest ograniczona do minimum – do kilkumilimetrowego nacięcia, dzięki temu zabieg jest najmniej inwazyjny i praktycznie bezbolesny.

Oferta przeznaczona jest dla pacjentów krótkowzrocznych (od -0,5 dioptrii do -10,0 dioptrii) oraz z astygmatyzmem krótkowzrocznym (do 5,0 dioptrii). Decyzja o zakupie usługi nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym – w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu pacjent otrzymuje pełen zwrot środków.

Poznaj gwiazdy, które zaufały klinikom Optegra i przeszły zabieg laserowej korekcji wzroku.

Fakty i mity dotyczące laserowej korekcji wzroku

Korekcja wzroku jest bezpieczna

„Zabiegi korekcji wzroku należą do najbezpieczniejszych zabiegów medycznych. Optegra jest liderem w laserowej korekcji wzroku - wykonaliśmy już ponad 200 000 takich zabiegów.”

Lek. Barbara Czarnota – OPTEGRA Poznań

Korekcja wzroku nie boli

„Podczas zabiegu Pacjent nie odczuwa bólu. Oczy są znieczulone silnie działającymi kroplami, które mają natychmiastowe działanie. Wybierając najnowocześniejsze (głębokie) metody laserowej korekcji wzroku II i III generacji, tj. FemtoLASIK lub Lentivu®, również po zabiegu ból nie jest odczuwalny, występuje jedynie lekki dyskomfort, który ustępuje następnego dnia.”

Lek. Renata Rakoczy-Gołda – OPTEGRA Kraków

Korekcja wzroku jest niemal dla każdego

„Do zabiegu korekcji wzroku kwalifikuje się 85-90 % Pacjentów w wieku 20-40 lat. Astygmatyzm, wielkość wady (duża czy mała) oraz ogólny stan zdrowia Pacjenta nie są zwykle przeciwskazaniami do zabiegu korekcji wzroku.”

Lek. Dominik Uram – OPTEGRA Wrocław

Korekcja wzroku nie jest droga

„Przy stabilnej wadzie wzroku okulary zmienia się średnio raz na 3 lata. Przez 10 lat średni koszt wymiany okularów – szkieł i oprawek – to kilka tysięcy złotych. Okulary, dla osób z dużą wadą wzroku (mających powyżej 6D), mogą kosztować jednorazowo nawet ponad 3 000 zł. Alternatywą dla okularów są soczewki kontaktowe, których łączne koszty mogą być porównywalne wysokie.”

Dr. n. med. Katarzyna Skonieczna – OPTEGRA Warszawa

Zabieg laserowej korekcji wzroku to wydatek jednorazowy, którego koszt zależy od metody. Ceny zaczynają się już od 999 zł. Sprawdź pozostałe metody.

Korekcja wzroku daje stałe efekty

„Rezultaty laserowej korekcji wzroku mają charakter stały i niezwykle rzadko zdarza się, że zabieg trzeba powtórzyć. Zdecydowana większość pacjentów pozbywa się wady wzroku na zawsze.”

Lek. Piotr Krzywicki – OPTEGRA Szczecin

Korekcja wzroku daje stałe efekty

„Rezultaty laserowej korekcji wzroku mają charakter stały i niezwykle rzadko zdarza się, że zabieg trzeba powtórzyć. Zdecydowana większość pacjentów pozbywa się wady wzroku na zawsze.”

Lek. Piotr Krzywicki – OPTEGRA Szczecin

Korekcja wzroku nie wymaga wyłączenia z życia codziennego

„Po zabiegu Lentivu® już na drugi dzień można wrócić do pracy, wykonywania obowiązków domowych, czy zajmowania się dziećmi, a także aktywnego trybu życia, w tym uprawiania sportów. Kilka dnia po zabiegu można odbyć podróż samolotem.”

Lek. Estera Igras – OPTEGRA Szczecin

Korekcja wzroku usuwa również duże wady

„Metody laserowej korekcji wzroku dają możliwość skorygowania wad od -10.0 do +6.00 dioptrii oraz astygmatyzmu.”

Dr. n. med. Jan Grzeszkowiak – OPTEGRA Poznań

Warunki


Groupon ważny do 11.12.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu na zabieg pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Każdy zabieg laserowej korekcji wzroku poprzedzany jest wizytą kwalifikacyjną, której groupon nie zawiera. Wizyta ta obejmuje kompleksowy zestaw badań oraz rozmowę z lekarzem okulistą i jest dodatkowo płatna: Optegra Katowice – 49 zł, pozostałe kliniki Optegra – 149 zł. Na wizytę kwalifikacyjną należy się umówić w ciągu 30 dni od zakupu grouponu. Po jej odbyciu, możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. Przy wyborze zabiegów Lasek i EBK może zaistnieć konieczność podania Pacjentowi leku MMC, który wiąże się z dodatkową płatnością w kwocie 149 zł, za jedno oko.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj wizytę kwalifikacyjną w Optegra na rejestracja.optegra.com.pl lub dzwoniąc pod numer 22 242 62 60 w ciągu maks. 30 dni od daty zakupu grouponu. Decyzja o zakupie groupona nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym – w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu pacjent otrzymuje pełen zwrot środków za wykupiony zabieg.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

OPTEGRA - Sieć Klinik Okulistycznych


Optegra Polska od ponad 20 lat oferuje swoim pacjentom bogate doświadczenie (ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów korekcji wzroku) idące w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie medycyny. Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną. Sieć należy do placówek stosujących Okołooperacyjną Kartę Kontroli, która jest elementem inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) „Bezpieczna chirurgia ratuje życie”, mającej na celu ograniczenie liczby komplikacji u operowanych pacjentów.

Krajowy zespół tworzą lekarze należący m.in. do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, European Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Glaucoma Society, German Ophthalmological Society i European Society of Retina Specialists. Wykonują m.in. zabiegi laserowej korekcji wad wzroku, zabiegi usunięcia zaćmy, likwidacji stożka rogówki, chirurgię zeza i zaawansowane zabiegi witrektomii.

Atuty Kliniki Optegra:

  • indywidualny program leczenia dostosowany do potrzeb każdego pacjenta
  • transparentna cena: cennik zawiera przejrzyste stawki, bez ukrytych kosztów
  • międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną
  • wysoko wykwalifikowani okuliści: stale poszerzający swoją wiedzę i podnoszący umiejętności
  • zaawansowane technologie operacyjne i najnowocześniejszy sprzęt medyczny

OPTEGRA - Sieć Klinik Okulistycznych

Zabieg kosmetyczny, Wzrok, Operacja wzroku
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.