ONYX Beauty Clinic

Kryształowa 15a/1, Lublin

Do 57% zniżki na Masaż - Określona część ciała (ręka, szyja, głowa) w ONYX Beauty Clinic

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 1.4.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi dostosowane do potrzeb skóry twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania rytuału: 45 minut

Rytuał obejmuje:

  • demakijaż
  • masaż okolicy oczu, masaż bańką chińską na okolice oczu
  • infuzja tlenowa na okolicę oczu
  • płatki pod oczy nasączone serum, krem na okolice oczu

Efekty rytuału:

Poprawa napięcia skóry, niwelacja zmarszczek, obrzęków i zasinień pod oczami. Pobudza krążenie i wspomaga drenaż limfy. Rozświetla i dotlenia okolice oczu.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. tel. 889 700 688. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

ONYX Beauty Clinic

Nazwa salonu pochodzi od szlachetnego kamienia, który określany jest mianem kamienia wewnętrznej siły. Dzięki jego działaniu wzrasta wytrzymałość organizmu, przyspiesza regeneracja po wysiłku, a także wzmocniony zostaje system immunologiczny i kostny. Podobne efekty mają także liczne zabiegi dostępne w Onyx Beauty Clinic. Bogata oferta obejmuje m.in. klasyczne zabiegi na twarz i ciało, zabiegi anti-aging i wyszczuplające wykonywane nowoczesnym sprzętem z atestami (m.in. infuzja tlenowa, masaże endodermiczne), a także ekskluzywne rytuały i ceremonie spa. Specjaliści salonu używają kosmetyków takich marek, jak: Thalion, Isol, Isabelle Lancray Paris, Mesoestetic, Exuviance, Xylogic.