One Beauty & Solarium Dubaj

Wawelska 23b, Gdańsk

Zabiegi oczyszczająco-pielęgnacyjne na twarz w One Beauty & Solarium Dubaj (do -53%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet wybranych zabiegów pozwala oczyścić skórę, przywrócić jej zdrowy koloryt, nawilżyć i dodać blasku

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegów: 45-60 min
  • dni i godziny otwarcia lokalu: pon.-pt. 12-21, sob. 12-20
  • w ofercie do wyboru:
    • peeling kawitacyjny z maską (opcjonalnie z sonoforezą i ampułką)
    • oczyszczanie wodorowe (opcjonalnie z infuzją tlenową, ampułką i maską)

Peeling kawitacyjny: metoda mechanicznego złuszczania kolejnych warstw naskórka przy wykorzystaniu ultradźwięków. Zabieg zapewnia oczyszczenie cery, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, a także zwężenie porów.

Oczyszczanie wodorowe: przeznaczony do każdego typu cery zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry niewielkich cząsteczek aktywnego wodoru. Ich zastosowanie pozwala na dokładne oczyszczenie komórek skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 509 139. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

One Beauty & Solarium Dubaj