Laserowa korekcja wzroku wybraną metodą od 1299,99 zł w Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

Oferta niedługo się kończy!
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


13 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

R

Rafał · 1 reviews
· Reviewed 30 marca 2018
Polecam w 100%

M

Małgorzata · 1 reviews
· Reviewed 31 grudnia 2017
Profesjonalna obsługa,polecam!

N

Norbert · 1 reviews
· Reviewed 23 grudnia 2017
Niespodziewalem się aż takich efektów po zabiegu. Dużo ludzi leczy się w tej klinice, widać fach w oku Pani Doktor. Polecam

W skrócie


Wybierz 1 z 7 opcji

Laserowa korekcja wzroku:

 • 1299,99 zł za zabieg metodą Lasek dla jednego oka,
 • 1999,99 zł za zabieg metodą Lasik dla jednego oka,
 • 3199,99 zł za zabieg metodą Lasik dla pary oczu,
 • 2499,99 zł za zabieg metodą SBK Lasik dla jednego oka,
 • 4199,99 zł za zabieg metodą SBK Lasik dla pary oczu,
 • 2499,99 zł za zabieg metodą Trans PRK dla jednego oka,
 • 4199,99 zł za zabieg metodą Trans PRK dla pary oczu.

Laserowa korekcja wad wzroku pozwala na korekcję krótkowzroczności, dalekowzroczności, a także astygmatyzmu. W centrum zabiegi wykonywane są na najnowszym technologicznie laserze excimerowym Alcon WaveLight® EX500. Jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na świecie, jedno z kilku tego typu w Polsce, jedyne na terenie województwa śląskiego. Zabieg jest programowany komputerowo na podstawie wcześniej wykonanych pomiarów oka. Pełna integracja urządzeń diagnostycznych z laserem eliminuje błąd ludzki w tym obszarze. Zastosowana technologia PerfectPulse Technology™ (wielopunktowa kontrola nad energią wiązki laserowej) i system „śledzenia ruchów oka” pozwalają na doskonałą kontrolę ustawienia oka w czasie zabiegu oraz gwarantują jego precyzję, bezpieczeństwo i uzyskanie najlepszej możliwej korekcji wady. Praca lasera w trakcie zabiegu jest całkowicie sterowana i kontrolowana przez komputer.

Decyzję o zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu podejmuje lekarz na podstawie specjalistycznych badań wykonanych podczas wizyty kwalifikacyjnej.

Metoda realizacji zabiegu dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji do operacji przez specjalistę chorób oczu. Aby zabieg był przeprowadzony precyzyjnie, bezpiecznie i skutecznie, konieczne jest wykonanie wielu specjalistycznych badań. W centrum badania te polegają na bardzo dokładnych pomiarach oka, ocenie widzenia i stanu narządu wzroku z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego.

Laserowa korekcja wad wzroku przeznaczona jest dla:

 • osób, które ukończyły 21 lat i nie chcą lub nie mogą nosić okularów i/lub soczewek kontaktowych,
 • ze stabilną wadą (które nie zmieniały mocy okularów ani soczewek kontaktowych przez ostatni rok),
 • mających wadę widzenia w zakresie od +6 do -9 dioptrii sferycznych do 6 dioptrii astygmatyzmu.

Lasek i Lasik to metody laserowej korekcji wzroku, które polegają na odsunięciu nabłonka z powierzchni rogówki i wymodelowaniu kształtu rogówki oka. Pierwszą z nich stosuje się, gdy z powodu cienkiej rogówki, głębokiego oczodołu lub innych przyczyn nie można wykonać zabiegu metodą Lasik.

Z kolei SBK Lasik to obecnie jedna z najnowocześniejszych metod laserowej korekcji wzroku. Jest bezpieczniejszą i bardziej łagodną odmianą metody Lasik. Podczas zabiegu wytwarzany jest bardzo cienki płatek rogówki o gładkiej powierzchni, dzięki czemu zabieg może być przeprowadzony u osób, które mają cienką rogówkę, a jednocześnie dużą wadę wzroku. Taki sposób wytworzenia płatka pozwala również na pozostawienie rogówki gładszej i w lepszej kondycji niż w przypadku innych metod. Dużą zaletą zabiegu jest krótki czas rekonwalescencji wzrokowej po zabiegu: ostre widzenie uzyskuje się już po kilku godzinach.

Trans PRK to bezdotykowa metoda korekcji wzroku zalecana zwłaszcza dla pacjentów aktywnych, uprawiających sporty ekstremalne i dla sportowców. Polega na jednostopniowym, bardzo precyzyjnym, laserowym profilowaniu miąższu rogówki i usuwaniu płatka rogówki laserem excimerowym, bez użycia narzędzi chirurgicznych. Do głównych zalet tej procedury zalicza się: maksymalne skrócenie czasu zabiegu (około 1 minuty), przyśpieszenie gojenia się rogówki (do 2 dni po zabiegu), zmniejszenie dyskomfortu pozabiegowego.

Dokładne informacje o zabiegach dostępne są tutaj.

Osoby, które nie zakwalifikują się do zabiegu, mogą skorzystać z bezpłatnego doboru okularów, specjalnej oferty na zakup okularów oraz na dobór i zakup soczewek kontaktowych. Dla osób, które zdecydują się na zabieg chirurgii soczewki (premium) - kontrole do 3 miesięcy w cenie zabiegu.

Warunki


Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon mogą zakupić osoby, które nie odbyły jeszcze wizyty kwalifikującej do zabiegu laserowej korekcji wzroku w OKULUS PLUS.
Dodatkowe informacje: Koszt wizyty kwalifikacyjnej 250 zł, płatny w rejestracji Okulus Plus przed wizytą po okazaniu wydrukowanego kuponu lub na aplikacji mobilnej. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota ta NIE jest zwracana. W cenie zabiegu jedna bezpłatna wizyta kontrolna na następny dzień po zabiegu. W przypadku przeciwwskazań do wykonania zabiegu Groupon zwraca koszt zakupionej oferty. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody z uwagi na wskazania medyczne: zwrot lub dopłata brakującej kwoty - za pośrednictwem portalu Groupon. Warunkiem koniecznym umówienia się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu jest posiadanie grouponu w wersji elektronicznej lub papierowej.
Sprawdź dostępne terminy wizyt kwalifikacyjnych i rezerwuj tel. 33 816 25 78 w ciągu 30 dni od zakupu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii


Specjalistyczne Centrum Okulistyki i Optometrii, z którego usług rocznie korzysta 17 tys. osób, specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu laserowym i chirurgicznym chorób oczu. W ramach Oddziału Okulistycznego Chirurgii Jednego Dnia wykonuje zabiegi refrakcyjne na soczewce, usunięcia zaćmy, witrektomie, zabiegi na powiekach i drobne operacje okulistyczne.

Uruchamiając procedury chirurgii refrakcyjnej, ośrodek przygotował dla pacjentów:

 • program leczenia dopasowany indywidualnie dla każdego pacjenta,
 • światowej klasy zespół lekarski, profesjonalizm,
 • nowoczesne technologie diagnostyczne i kliniczne,
 • gwarancję pełnego bezpieczeństwa zabiegu,
 • kompleksową opiekę pooperacyjną,
 • dzięki temu ośrodek przyjmuje 17 tysięcy leczonych rocznie zadowolonych pacjentów,
 • certyfikat jakości ISO 9001:2008,
 • wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001:2014.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.