Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

Górska 19, Bielsko-Biała

Laserowa korekcja wzroku wybraną metodą od 1999,99 zł w Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

Wybierz opcję

Wyróżniki

Centrum od kilkunastu lat specjalizuje się w procedurach medycznych, których celem jest jak najlepsze widzenie pacjentów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
P.jankowska
1 Oceny1 reviews
lipiec 12, 2021
Bardzo polecam, mega atmosferę, podejscie do pacjenta . Dziękuje Pani Agnieszce za nowe oczy.😍
M
Monikahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
grudzień 11, 2020
Obsługa bez zarzutów. Panie pielęgniarki miłe i bardzo pomocne. Niestety nie można tego powiedzieć o dr Lange. Pani doktor cały czas się spóźnia, a jej podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia.
D
Dominik
1 Oceny1 reviews
listopad 22, 2020
Super obsługa, zabieg przebiegł sprawnie. Polecam każdemu kto się waha!
K
Karolinahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
sierpień 24, 2020
Wszysko przebieglo sprawnie bez komplikacji, jedyne do czego moge sie przyczepic to informacja, ze zabieg mial sie rozpoczac o 20 a rozpoczal sie dopiero po 21.
M
Marta
1 Oceny1 reviews
czerwiec 29, 2020
Polecam bardzo! Zabieg miałam 25 czerwca, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko. Zabieg bezbolesny a pani doktor Lange bardzo miła i pomocna. Polecam! Miałam metodę SBK lasik dla pary oczu
W
Wojciech
1 Oceny1 reviews
luty 25, 2021
Wszystkim wątpiącym i niepewnym polecam przeprowadzić zabieg u pani dr. Lange, nie ma się czego bać, zabieg jest profesjonalnie przeprowadzony z zachowaniem najwyższych standardów :) miła obsługa oraz opieka przed, podczas i po zabiegu zapewnia komfort oraz brak odczucia stresu. Bezcennym doświadczeniem będzie dla was poprawa jakości widzenia, okulary staną się zbędne :)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 6 opcji

Laserowa korekcja wzroku:

 • 1999,99 zł za zabieg metodą Lasik dla jednego oka,
 • 3199,99 zł za zabieg metodą Lasik dla pary oczu,
 • 2499,99 zł za zabieg metodą SBK Lasik dla jednego oka,
 • 4199,99 zł za zabieg metodą SBK Lasik dla pary oczu,

Laserowa korekcja wzroku polecana jest osobom, którym okulary lub soczewki kontaktowe przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu – osobom aktywnym, uprawiającym sporty (np. nurkowanie, skoki spadochronowe, jazdę na motocyklu) oraz dla osób, którym wada wzroku uniemożliwia wykonywanie zawodów wymagających dobrego widzenia, np. policjanci, wojskowi, strażacy czy lotnicy i stewardessy.

Laserowa korekcja wad wzroku pozwala na korekcję krótkowzroczności, dalekowzroczności, a także astygmatyzmu. W centrum zabiegi wykonywane są na najnowszym technologicznie laserze excimerowym Alcon WaveLight® EX500. Jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na świecie, jedno z kilku tego typu w Polsce. Zabieg jest programowany komputerowo na podstawie wcześniej wykonanych pomiarów oka. Pełna integracja urządzeń diagnostycznych z laserem eliminuje błąd ludzki w tym obszarze. Zastosowana technologia PerfectPulse Technology™ (wielopunktowa kontrola nad energią wiązki laserowej) i system „śledzenia ruchów oka” pozwalają na doskonałą kontrolę ustawienia oka w czasie zabiegu oraz gwarantują jego precyzję, bezpieczeństwo i uzyskanie najlepszej możliwej korekcji wady. Praca lasera w trakcie zabiegu jest całkowicie sterowana i kontrolowana przez komputer.

Decyzję o zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu podejmuje lekarz na podstawie specjalistycznych badań wykonanych podczas wizyty kwalifikacyjnej.

Metoda realizacji zabiegu dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji do operacji przez specjalistę chorób oczu. Aby zabieg był przeprowadzony precyzyjnie, bezpiecznie i skutecznie, konieczne jest wykonanie wielu specjalistycznych badań. W centrum badania te polegają na bardzo dokładnych pomiarach oka, ocenie widzenia i stanu narządu wzroku z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego.

Laserowa korekcja wad wzroku przeznaczona jest dla:

 • osób, które ukończyły 21 lat i nie chcą lub nie mogą nosić okularów i/lub soczewek kontaktowych,
 • ze stabilną wadą (które nie zmieniały mocy okularów ani soczewek kontaktowych przez ostatni rok),
 • mających wadę widzenia w zakresie od +6 do -9 dioptrii sferycznych oraz do 6 dioptrii astygmatyzmu.

Lasik jest metodą laserowej korekcji wzroku polegająca na odsunięciu nabłonka z powierzchni rogówki i wymodelowaniu kształtu rogówki oka. Płatek w swojej obwodowej części z jednej strony jest w dalszym ciągu złączony z rogówką, dzięki czemu można go odchylić, wymodelować leserem uwidocznioną powierzchnię rogówki i położyć płatek na to samo miejsce. Po zabiegu Lasik pacjent szybko wraca do zwykłego trybu życia i uzyskuje dobre widzenie.

Z kolei SBK Lasik to obecnie jedna z najnowocześniejszych metod laserowej korekcji wzroku. Jest bezpieczniejszą i bardziej łagodną odmianą metody Lasik. Podczas zabiegu wytwarzany jest bardzo cienki płatek rogówki o gładkiej powierzchni, dzięki czemu zabieg może być przeprowadzony u osób, które mają cienką rogówkę, a jednocześnie dużą wadę wzroku. Taki sposób wytworzenia płatka pozwala również na pozostawienie rogówki gładszej i w lepszej kondycji niż w przypadku innych metod. Dużą zaletą zabiegu jest krótki czas rekonwalescencji wzrokowej po zabiegu: ostre widzenie uzyskuje się już po kilku godzinach.

Dokładne informacje o zabiegach dostępne są tutaj.

Osoby, które nie zakwalifikują się do zabiegu, mogą skorzystać z bezpłatnego doboru okularów, specjalnej oferty na zakup okularów oraz na dobór i zakup soczewek kontaktowych. Dla osób, które zdecydują się na zabieg chirurgii soczewki (premium) - kontrole do 3 miesięcy w cenie zabiegu.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon mogą zakupić osoby, które nie odbyły jeszcze wizyty kwalifikującej do zabiegu laserowej korekcji wzroku w OKULUS PLUS.
Dodatkowe informacje: Koszt wizyty kwalifikacyjnej 250 zł, płatny w rejestracji Okulus Plus przed wizytą po okazaniu wydrukowanego kuponu lub na aplikacji mobilnej. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota ta NIE jest zwracana. W cenie zabiegu jedna bezpłatna wizyta kontrolna na następny dzień po zabiegu. W przypadku przeciwwskazań do wykonania zabiegu Groupon zwraca koszt zakupionej oferty. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody z uwagi na wskazania medyczne: zwrot lub dopłata brakującej kwoty - za pośrednictwem portalu Groupon. Warunkiem koniecznym umówienia się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu jest posiadanie grouponu w wersji elektronicznej lub papierowej.
Sprawdź dostępne terminy wizyt kwalifikacyjnych i rezerwuj tel. 33 816 25 78 w ciągu 30 dni od zakupu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

 • 97,5% zadowolonych pacjentów
 • 20 tysięcy pacjentów rocznie
 • 1800 procedur zabiegowych rocznie
 • 17 lat doświadczenia w mikrochirurgii oka

Specjalistyczne Centrum Okulistyki i Optometrii, z którego usług rocznie korzysta 20 tys. osób, specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu laserowym i chirurgicznym chorób oczu oraz korekcji wad wzroku. W ramach Oddziału Okulistycznego Chirurgii Jednego Dnia wykonuje zabiegi refrakcyjne na soczewce, usunięcia zaćmy, witrektomie, zabiegi na powiekach i drobne operacje okulistyczne.

Uruchamiając procedury chirurgii refrakcyjnej, ośrodek przygotował dla pacjentów:

 • program leczenia dopasowany indywidualnie dla każdego pacjenta,
 • światowej klasy zespół lekarski, profesjonalizm,
 • nowoczesne technologie diagnostyczne i kliniczne,
 • gwarancję pełnego bezpieczeństwa zabiegu,
 • kompleksową opiekę pooperacyjną,
 • certyfikat jakości ISO 9001:200815,
 • wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001:2014.