zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

OFF-ROAD-Szkoła Jazdy w Terenie

Cholerzyn 361 Karczma Rohatyna, Liszki

2-godzinny off-road dla 1 osoby ze szkoleniem i więcej w OFF-ROAD-Szkoła Jazdy w Terenie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Za kierownicą auta terenowego można sprawdzić swoje umiejętności jazdy w trudnych i pełnych niespodzianek warunkach

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Konrad
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 31, 2021
Wszystko w jak najlepszym porządku, zabawa przednia, Pan instruktor profesjonalny i ludzki, posiada duuużą wiedzę, bardzo sympatyczny człowiek polecam, wracam w okresie zimowym pozdrawiam serdecznie Konrad P.
A
Adrian
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 8, 2021
Świetna zabawa polecam każdemu!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 105 minut
  • marka samochodu/pojazdu: toyota land cruiser
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak (do 15 minut)
  • maks. 1-2 osoby towarzyszące podczas jazdy off-road

Jazda off-road to trzymająca w napięciu wyprawa, dzięki której można sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą auta terenowego. Walka z błotnistymi podjazdami i zjazdami, rzekami i koleinami dostarcza mnóstwo wrażeń i gwarantuje różne niespodzianki. Eskapadę poprzedza szkolenie teoretyczne.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 501 31 85 21 lub info@integracja4x4.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. W ramach oferty klient otrzymuje rabat 20% na kolejną wizytę i 10% rabatu na organizację imprezy firmowej. Istnieje możliwość dokupienia specjalnej opcji jazdy samochodem 4x4 w alkogoglach (jazda w dzień) na wytyczonym odcinku (50 zł). Wymagane prawo jazdy kat. B. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OFF-ROAD-Szkoła Jazdy w Terenie

Jeśli rozpoczynać off-roadową przygodę, to tylko w szkole, której instruktorzy sami hartowali ducha w terenie. Firmę zlokalizowaną w Krakowie w 1993 roku założył Mariusz Strzelichowski, wielokrotny uczestnik i organizator rajdów terenowych, który szybko przyciągnął innych pasjonatów tego sportu. Przykłada dużą wagę do ciągłego rozwoju i kształcenia zespołu, dzięki czemu kadra zna najnowsze techniki jazdy oraz nowinki techniczne dotyczące sprzętu. Uczestnicy wypraw organizowanych przez szkołę mają do dyspozycji auta marki Toyota Land Cruiser i quady (Yamaha Grizzly). Są one starannie przygotowane technicznie, sprawdzone w trudnych warunkach terenowych i odpowiednio przystosowane do pokonywania przeszkód, jakie napotykają na trasie przejazdu.