zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem NIEDZIELA. Dziś koniec.

Off-Road Factory

2 lokalizacji

Do 52% zniżki na ATV/Quad (jazda/doświadczenie) w OFF-ROAD FACTORY

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nawet 2,5-godzinna jazda off-road z instruktorem w samochodzie terenowym to sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z nutą adrenaliny

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: jazda off-road samochodem terenowym z automatyczną skrzynią biegów
  • czas trwania jazdy: 1-2,5 godz.
  • 30-minutowe szkolenie w cenie
    • zapoznanie z autem i jego budową, czyli wbudowanymi systemami, ich funkcjonalnością i prawidłowym wykorzystaniem
    • część teoretyczna obejmuje też naukę obsługi napędów, reduktora, odpowiedniego dobierania biegu, posługiwania się sprzęgłem czy wyciągarką
    • instruktor tłumaczy również, czym jest (i jak działa) szekla, zblocze, hi-lift, lina kinetyczna

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 3 przekazać jako prezent. Wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W samochodzie jeździ tylko osoba z grouponem oraz instruktor, nie ma osób towarzyszących. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania i przeniesienia terminu realizacji szkoleń z powodów technicznych (przerwy techniczne spowodowane konserwacją i naprawą samochodów i toru) lub ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 555 131 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego w ciągu miesiąca od daty zakupu. Dokładny adres zbiórki jest ustalany przy dokonywaniu rezerwacji. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Off-Road Factory

Firma została stworzona przez pasjonatów, którzy sami siebie określają mianem „zapaleńców bagienno-błotno-szuwarowo-piaskowo-leśnych”. W związku z powyższym zapaleńcy ci oferują niezapomniane emocje i mocne przeżycia podczas jednego ze szkoleń off-roadowych i survivalowych. Po solidnym wstępie przychodzi czas na jazdę z instruktorem, podczas której uczestnik szkolenia poznaje techniki jazdy pozwalające na pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów, trawersów oraz uczy się, jak powinien wyglądać prawidłowy przejazd przez wodę, błotne przeszkody i piaszczyste góry.

Z kolei szkolenia survivalowe pozwalają sprawdzić siłę charakteru i woli w ekstremalnych warunkach. Survival S.H.T.F. (prowadzony przez byłego operatora grupy szturmowej jednej z większych brytyjskich firm realizujących zadania wojskowe na kontrakcie rządowym, z wieloletnim doświadczeniem bojowym w zapalnych rejonach świata oraz członka ochrony rządowych delegacji Izraela) to m.in. symulacja ewakuacji z terenu objętego klęską żywiołową czy marsz kondycyjny. Podczas survivalu militarnego uczestnicy dowiadują się, jak obsługiwać broń, a survival off-road uczy ich m.in. technik rozpalania ogniska i budowania schronienia.