Oasis-Med Spa

Łazienna 7, Toruń

Orientalny pakiet day spa za 149,99 zł w Oasis-Med Spa w Toruniu

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:4 dni 04:46:50
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na relaks i pielęgnację dzięki pakietowi zabiegów tybetańskich z masażami, peelingiem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • skład pakietu:
  • peeling cukrowy całego całego ciała na bazie olejków naturalnych
  • tybetański masaż gorącymi kamieniami górnej części ciała – pleców, rąk i karku
  • zabieg tybetańską świecą na dłonie z masażem
  • indyjski masaż twarzy na ziołach indyjskich
  • zabieg na twarz: peeling, zabieg multiwitaminowy
 • czas trwania: ok. 1,5 godz.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 667 294 700. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Oasis Med

W zlokalizowanym w centrum miasta salonie o orientalnej nazwie szybko można odzyskać dobry humor i pewność siebie dzięki zabiegom wyszczuplającym i odmładzającym. W ofercie nie brakuje oczyszczającej mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego i masażu. Ten ostatni zabieg poprawia krążenie, łagodzi zesztywnienia mięśni, a przy okazji koi zmysły i relaksuje. Pomysłem na szczupłą sylwetkę jest elektrostymulacja, która wykorzystuje głębokie impulsy elektryczne, by przyspieszyć przemianę materii i zmusić mięśnie do pracy.