NutriDieta

Catering dietetyczny: dieta ketogeniczna z dostawą na 5 dni od 279 zł i więcej z firmą NutriDieta

od
355 zł
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Dieta ketogeniczna opiera się głównie na tłuszczach i wyeliminowaniu węglowodanów, a jej największym atutem jest szybkość działania

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: ketogeniczna
  • kaloryczność: 1500, 1800, 2000, 2500 lub 3000 kcal
  • czas trwania: od 5 do 30 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 3 (śniadanie, obiad, kolacja)
  • wyłączenia: można wykluczyć do 5 pojedynczych składników; wykluczenia muszą być zweryfikowane przez firmę NutriDieta
  • koszt wyłączenia: 4 zł/dzień (płatne poza Grouponem)
  • dostawa: woj. małopolskie: Kraków, Wieliczka, Skawina, Oświęcim, woj. Opolskie: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Gogolin. Stefy dostaw widoczne tutaj.
  • dni i godziny dostaw: poniedziałki (na pon. i wt.), środy (na śr. i czw.), piątki (na pt., sob. i niedz.) w godzinach nocnych i porannych (3:00-7:00)

Więcej informacji na temat diety dostępne: tutaj

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail bok@nutridieta.pl z podaniem danych do zamówienia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta) oraz załączeniem grouponu w formacie pdf lub podaniem kodu zabezpieczającego. Miasta objęte bezpłatną dostawą – woj. małopolskie: Kraków, Wieliczka, Skawina, Oświęcim, woj. Opolskie: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Prudnik, Gogolin, Głubczyce. Jeżeli mieszkasz w województwie małopolskim lub opolskim a Twojej miejscowości nie ma na liście, sprawdź dostępność pisząc na bok@nutridieta.pl Dni i godziny dostaw: w poniedziałki (na pon. i wt.), środy (na śr. i czw.), piątki (na pt., sob. i niedz.). Jeżeli dieta miałaby być bez weekendu, to trzeba to zgłosić. Dostawy w godzinach nocnych i porannych (3:00-7:00). Istnieje możliwość zamiany na opakowania ekologiczne, w takim przypadku dopłata 5 zł za dzień, płatna dodatkowo poza grouponem, przed pierwszą dostawą. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

NutriDieta

Dzięki ofercie firmy nie trzeba się głowić, wymyślając zdrowe potrawy – pod drzwi domu lub biura zostaje bowiem dostarczone menu złożone ze smacznych i dietetycznych posiłków, dzięki którym z łatwością stracić można na wadze. Diety układane przez doświadczonego specjalistę ds. żywienia pozwalają pozbyć się toksyn i nadmiaru wody z organizmu, a co za tym idzie – poprawić stan skóry, włosów i paznokci. Zdrowe odżywianie umożliwia także unormowanie poziomu cholesterolu i cukru w organizmie, a tym samym odzyskanie energii i wzmocnienie odporności organizmu. Posiłki firmy NutriDieta przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych, nieprzetworzonych i zdrowych składników oraz dostarczane pod wskazany adres na terenie Krakowa i Śląska.