Brak nowych powiadomień

Nosce te ipsum

ul. Dąbrowskiego 1, Chorzów

40-minutowy masaż bambusami od 69,99 zł w Nosce te ipsum

10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż bambusami może pomóc w regeneracji i odprężeniu przemęczonych oraz spiętych mięśni

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 40 minut

Masaż bambusami to zabieg mający na celu rozluźnienie napiętych mięśni. Wpływa na pobudzenie krążenia oraz dodaje witalności. Przeznaczony jest dla osób w każdym wieku.

Używane w trakcie masażu kijki bambusowe mają działanie antybakteryjnie, a przy tym są bogate w krzem. Wpływa to na pobudzenie i stymulację całego organizmu.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie lub drogą mailową gabinetnosceteipsum@gmail.com.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 289 768 z podaniem kodu zabezpieczającego. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nosce te ipsum

Działający na terenie Chorzowa gabinet oferuje bogaty wybór usług z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej, sportowej oraz odnowy biologicznej. Mottem a zarazem nazwą placówki jest grecki aforyzm „Nosce te Ipsum”, oznaczający „poznaj samego siebie”. Celem pracujących tu specjalistów jest nie tylko pomoc w walce ze schorzeniami i dolegliwościami, ale także uświadamianie pacjentów o możliwościach ludzkiego ciała, duszy i umysłu.