zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Natura to Ja

Godzinny masaż relaksacyjny lub leczniczy ciała z dojazdem na terenie Olsztyna z Natura to Ja

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na relaks i wyciszenie, lepszy sen, redukcję napięcia mięśniowego lub zniwelowanie bólu kręgosłupa i wspomaganie rehabilitacji

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 1 godz.
  • dostępne masaże:
  • oferta realizowana z dojazdem na terenie całego Olsztyna

Warunki

Dodatkowa opłata za dojazd na terenie całego Olsztyna (ze stołem do masażu) w wysokości 20 zł. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 786 024 237. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Natura to Ja

Chcąc zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne warto zdecydować się na naturalną i prostą formę powrotu do harmonii między ciałem a duchem. Możliwość taką dają masaże, które mogą poprawić nie tylko samopoczucie, ale są także pomocne w różnego rodzaju dolegliwościach. Natura to Ja specjalizuje się w rozluźniających masażach relaksacyjnych oraz w niwelujących problemy układu ruchowego masażach leczniczych realizowanych z dojazdem na terenie całego Olsztyna.