Brak nowych powiadomień

Catering z dostawą: 5-daniowa dieta Slim (od 134,99 zł) lub Optimum (od 149,99 zł) z Muy Bueno

Do -15%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zdrowe odżywianie i redukcję wagi przy zachowaniu pełnej dawki niezbędnych składników odżywczych, witamin i soli mineralnych

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1500 lub 2000 kcal
  • czas trwania: 3-15 dni
  • dostawa: w cenie
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • dostępne diety:
  • Przykładowe menu dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: obszar dostaw: Bielsko-Biała, Bystra, Czechowice-Dziedzice, Chorzów, Goczałkowice, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworze, Jasienica, Komorowice, Katowice, Mikołów, Pszów, Pszczyna, Przegędza (wieś), Pawłowice Śląskie, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Strumień, Świętochłowice, Wilkowice, Wapienica, Wodzisław Śląski, Zabrze.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail: dieta@muybueno.pl. W mailu należy przesłać groupon z kodem zabezpieczającym, podać adres dostawy i dane kontaktowe.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Muy Bueno

Chcąc w pełni korzystać z życia, warto w pierwszej kolejności zadbać o właściwy sposób odżywiania. W tym celu należy dostosować dietę do indywidualnych potrzeb. Możliwość taką oferuje firma Muy Bueno, w której posiłki opracowywane są przez specjalistów dietetyków i profesjonalnych kucharzy, z wykorzystaniem surowców z ekologicznych upraw oraz certyfikowanych hodowli. Do wyboru jest dieta Slim, Slim plus, Optimum, Sport, Vege i Gluten free. Warto dodać, że catering dowożony jest na obszarze większości miast Aglomeracji Śląskiej.