Od 13,90 zł: bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP

Oferta niedługo się kończy!
10 000+ kupionych
od
13,9 zł
Uzupełnij wszystkie pola:
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


24 450 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

K

KRZYSZTOF · 3 reviews TOP REVIEWER
· Reviewed 11 godzin temu
kino bardzo fajnie polozone

K

KRZYSZTOF · 3 reviews TOP REVIEWER
· Reviewed 12 godzin temu
kino na poziomie

K

KRZYSZTOF · 3 reviews TOP REVIEWER
· Reviewed 12 godzin temu
lubie multikino

W skrócieOferta

Bilety na dowolny film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:

Okazja, by zobaczyć między innymi:

 • „Avengers: Wojna bez granic”

Spektakularne starcie na śmierć i życie – Avengersi wraz z innymi superbohaterami muszą stawić czoła Thanosowi, zanim zrealizuje on swój plan zniszczenia wszechświata.

 • „Deadpool 2”

Oszpecony w wyniku wypadku superbohater przemierza świat, stawiając czoła przestępcom, a przy okazji próbując odzyskać swoją pasję do życia. Bogata w elementy absurdalnego humoru opowieść nie tylko dla miłośników ekranizacji komiksów.

 • „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”

Historia młodego Hana Solo, który przemierza galaktykę swoim statkiem i zostaje przemytnikiem.

 • „Rampage: dzika furia”

Na skutek nieudanego eksperymentu genetycznego część zwierząt zmienia się w gigantyczne, rozwścieczone bestie, które niszczą Amerykę Północną. Prymatolog Davis Okoye wraz z inżynierem genetycznym starają się znaleźć antidotum i zapobiec globalnej katastrofie oraz uratować przeistoczonego w drapieżnika goryla, który był przyjacielem Davisa.

 • „Piotruś Królik”

Komedia dla całej rodziny. Niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać z kultowej serii stworzonej przez Beatrix Potter, którą pokochały dzieci na całym świecie. Tytułowy bohater toczy walkę z panem McGregorem o kontrolę nad ogrodem.

 • „„Kaczki z gęsiej paczki”

Beztroski gąsior Benek podczas jednego z popisowych lotów wpada w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają odłączone od braci i sióstr, a opiekę nad nimi przejąć musi Benek, który po upadku nie jest w stanie wzbić się w powietrze. Grupa wyrusza pieszo w pełną niespodzianek podróż do ciepłych krajów.

 • „Strażnicy cnoty”

Trzy nastolatki zawierają pakt, aby swój pierwszy raz przeżyć w noc balu maturalnego. Kiedy treść umowy odkrywają ich rodzice, postanawiają zrobić wszystko, aby pokrzyżować im plany.

 • „Taxi 5”

Oficer policji i mistrz kierownicy Sylvain Marot zostaje przeniesiony do Marsylii, gdzie ma za zadanie rozbić włoski gang. Partnerem Marota ma być najgorszy kierowca w Marsylii, siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi.

 • „Prawda czy wyzwanie”

Horror, w którym popularna gra „Prawda czy wyzwanie” zamienia się w śmiertelne zagrożenie. Ci, którzy skłamią, zostają ukarani.

 • „Ciche miejsce”

Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”) i John Krasinski w tajemniczym thrillerze, w którym cisza jest głośniejsza od bomb. Trzeba nasłuchiwać uważnie, aby przetrwać.

 • „Ghostland”

Po kilkunastu latach od makabrycznej napaści siostry wracają do swojego starego domu. Okazuje się, że wydarzenia z przeszłości nie pozostają jedynie koszmarnym wspomnieniem – teraźniejszość jest jeszcze bardziej przerażająca.

 • „The lodgers. Przeklęci”

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i Edward samotnie mieszkają w mrocznej posiadłości Loftus Hall. Według lokalnej legendy dom jest przeklęty i nawiedzany przez dawnych mieszkańców. Aby uniknąć okrutnej kary i przeżyć, należy przestrzegać określonych reguł.

Pełny repertuar dostępny tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W zależności od opcji oferta ważna:
Od poniedziałku do czwartku lub od piątku do niedzieli.
Na miejsca standardowe lub miejsca VIP (brak miejsc VIP w kinach: Poznań 51, Kielce, Zabrze, w kinie Poznań Stary Browar brak miejsc VIP - obowiązują miejsca SuperVIP, brak miejsc standardowych w kinie w Łodzi - dostępne jedynie miejsca VIP).
W wybranych kinach:
Grupa 1: Gdańsk, Katowice, Wrocław, Zabrze
Grupa 2: Warszawa Targówek, Poznań Malta, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno
Grupa 3: Kraków, Łódź, Lublin, Gdynia, Poznań Stary Browar, Poznań 51, Bydgoszcz, Elbląg, Kielce, Koszalin, Olsztyn, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Włocławek, Zgorzelec
Grupa 4: Warszawa Złote Tarasy, Ursynów, Warszawa Wola
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D lub wybrane projekty specjalne w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D oraz sal xtreme.
Kod nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Bilety ważne do 01.07.2018.

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 32 kina w 27 miastach, dysponując 258 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.