zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Mps Cars

ul. Znana 6a, Warszawa

Serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego (39,99 zł), ozonowaniem (69,99 zł) i więcej opcji w Mps Cars

Wybierz opcję

Wyróżniki

Serwis poprawi komfort podróżowania samochodem oraz pozwoli pozbyć się szkodliwych dla zdrowia grzybów, pleśni i alergenów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 21, 2021
Wszystko ok
S
Shivan
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 28, 2022
ENGLISH I PURCHASED THE 300G OF GAS FOR MY AIR CONDITION AND WAS SCAMMED! DO NOT GO TO THIS PLACE IF YOU ARE A FOREIGNER AND YOU DO NOT SPEAK POLISH! I WAS TAKEN ADVANTAGE OF TODAY! THE OWNER THINKS I DO NOT KNOW ABOUT CARS AND THE AIR CONDITION SYSTEM! HE PRETENDED TO FILL THE SYSTEM WITH REFRIGERANT GAS & THEN TOLD ME THERE IS A PROBLEM WITH MY ELECTRICAL. I DID NOT SAY ANYTHING AND I LEFT BECAUSE I DID NOT WANT ANY PROBLEMS. I WENT TO ANOTHER SERVICE SHOP WHO TESTED MY AC SYSTEM AND THERE WAS LITTLE TO NO GAS! THEY TESTED MY SYSTEM FOR LEAKS, CHECKED MY COMPRESSOR, VACUUMED THE SYSTEM AND FILLED IT WITH THE GAS. DO NOT GO HERE! POLSKI KUPIŁEM 300G GAZU DO KLIMATYZACJI I ZOSTAŁEM OSZKODZONY! NIE JEDŹ DO TEGO MIEJSCA JEŚLI JESTEŚ CUDZOZIEMCA I NIE MÓWISZ PO POLSKU! SKORZYSTAŁEM Z DZISIAJ! WŁAŚCICIEL MYŚLI, ŻE NIE WIEM SAMOCHODÓW I KLIMATYZACJI! UDAŁA, ŻE NAPEŁNI UKŁAD CZYNNIKIEM CHŁODNICZYM I POTWIERDZA MI, ŻE JEST PROBLEM Z MOIM ELEKTRYCZNYM. NIC NIE POWIEDZIAŁEM I WYSZEDŁEM, BO NIE CHCAŁEM ŻADNYCH PROBLEMÓW. POSZŁEM DO INNEGO SERWISU, KTÓRY PRZETESTOWAŁ MÓJ SYSTEM KLIMATYZACJI I MAŁO BRAKU GAZU! PRZETESTOWALI MOJĄ INSTALACJĘ NA SZCZELNOŚĆ, SPRAWDZILI SPRĘŻARKĘ, ODKURZLI INSTALACJĘ I NAPEŁNILI JĄ GAZEM. NIE WOLNO TUTAJ!
P
Patryk
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 7, 2022
Wymiana oleju przebiegła bez żadnych problemów. Załatwione w umówionym terminie, szybko i sprawnie.
P
piotr
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 14, 2021
szybko, sprawnie, polecam!
M
Marek
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 10, 2021
Kultura Pana prowadzącego warsztat pozostawia wiele do życzenia. Bardzo niechętnie odnosi się do klienta z Gruponem. Na pytanie o pracę w sobotę odparł że"nie, szczególnie dla gruponów". Miałem pecha kupiłem dwa. Pierwszy dla żony zrealizowałem drugi dla siebie miałem zrealizować na drugi dzień . Po zrealizowaniu pierwszego kuponu pożegnałem się mówiąc "do jutra" PAN odpowiedział "pewnie będzie zamknięte". I... było bo zpóźniłem się 7 minut.PAN "już wziął inny samochód". Jeśli nie chcesz być traktowany jak natrętny gówniarz radzę omijać szerokim łukiem.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Szczegóły:

Opcja 3 obejmuje: serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (maks. 1000 g), ozonowaniem (odgrzybianiem) oraz sprawdzeniem efektywności chłodzenia i skraplacza.

Dodatkowe informacje:

  • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: tak
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe
  • czynnik: r134a

  • serwis klimatyzacji obejmuje:

    • sprawdzenie poziomu ilości czynnika chłodzącego oraz oleju PAG (lub oleju dedykowanego do samochodów elektrycznych/hybrydowych - w zależności od typu napędu),
    • odgrzybienie klimatyzacji (ozonowanie, ultradźwiekowe, chemiczne),
    • sprawdzenie szczelności układu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 25 zł. Godz. otwarcia: pon.-pt. 8-18, sob. 8-14.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 120 603 lub 22 746 32 49. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mps Cars

W warszawskim warsztacie znaleźć można rozmaite części samochodowe, ale nie musi to być jedyny cel wizyt. Pracujący tu specjaliści zajmują się również serwisem klimatyzacji samochodowej. W Mps Cars realizowana jest także usługa dezynfekcji układu, która uwalnia go od szkodliwych grzybów czy pleśni, sprawiając, że codzienne podróże mogą stać się mniejszym utrapieniem dla gardła. Ponadto pracownicy firmy uzupełniają braki w czynniku chłodzącym, pozbywając się zużytego.