Motodrom

ul. Bartników 10 A, Kraków

Gokarty: jeden lub dwa 8-minutowe przejazdy w Motodrom (do -45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Jazda gokartem to spora dawka adrenaliny i sposób na aktywny wypoczynek nie tylko dla miłośników motoryzacji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 8 minut
  • długość trasy: tor ma ok. 200 m (w hali zamkniętej) + pętla zewnętrzna 180 m
  • wyjazd na zewnątrz udostępniany jest w zależności od warunków pogodowych
  • kominiarka: obowiązkowa (we własnym zakresie lub możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł)
  • konieczność wyrobienia karty członkowskiej: nie

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 274 608. Godziny otwarcia: pon.-pt. 15-21, sob.-niedz. 11-21. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 15/02/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Motodrom

Swoje pierwsze kroki w dziedzinie organizowania imprez kartingowych pracownicy firmy stawiali w starej zajezdni tramwajowej w centrum Kazimierza. Wraz z upływem czasu nabywali doświadczenia w przygotowywaniu usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Obecnie tor znajduje się w hali przy ul. Bartników 10. Można tu przeżyć pełną adrenaliny przygodę na 200-metrowym torze, z udziałem pojazdów o silnikach pojemności 200 ccm i hydraulicznych hamulcach. Rywalizację umożliwia elektroniczny pomiar czasu z dokładnością do 0,01 sek., dodatkową atrakcją jest zaś możliwość wydrukowania statystyk z każdej rundy. Firma udostępnia również 2 baby-karty dla najmłodszych kierowców oraz 4 minikarty dla 7-/9-latków, a ponadto organizuje imprezy z opcją cateringu.