MK Bowling Warszawa

ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15, Warszawa

Galeria Młociny: godzina gry w kręgle lub shuffleboard w MK Bowling (do -50%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Gra w kręgle lub shuffleboard to pomysł na drużynową rozgrywkę oraz możliwość spędzenia czasu z bliskimi i znajomymi

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 800 556. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 30/09/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

MK Bowling Warszawa

Gra w kręgle to sport, który bardzo szybko zdobywa sobie popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Jest to też sposób na aktywny wypoczynek po pracy. To także okazja, by zabrać ze sobą rodzinę i zasmakować sportowych emocji.

Warszawska kręgielnia, położona w Galerii Młociny, dysponuje 12 torami do gry. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany, co ułatwia grę. MK Bowling to jedne z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzone według najwyższych standardów światowych i wyposażone w profesjonalny sprzęt. Oprócz bowlingu, na gości czekają także profesjonalne stoły do gry w bilard, strefa gier, symulatory VR oraz serwowane na miejscu, liczne napoje oraz pizze.