Mistrzowie Imprez

Warszawa

Jazda Monster Truckiem jako kierowca od 295 zł i więcej z firmą Mistrzowie Imprez – 3 lokalizacje

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Samodzielny przejazd w roli kierowcy ogromnymi Monster Truckami; ponad 5 ton pojazdu z napędem All Wheel Drive

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marcin
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 12, 2022
Kontakt w sprawie rezerwacji i jakichkolwiek informacji przed wykupieniem vouchera na podany nr telefonu i email niemożliwy. W ogóle zastanawiałem się czy firma istnieje.... Dopiero udało się skontaktować żonie przez messanger. Co do jazdy, to dla mnie osobiście nie warte jest to tych 3 stówek.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
J
Justyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Dobra zabawa z fajnymi instruktorami 🙂
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: od 20 do 35 minut (w zależności od opcji)
  • marka samochodu: Mini Monster Truck lub Monster Truck
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak

Dodatkowe informacje:

Miejsca realizacji:

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://monstertruckpoland.pl/rezerwacje/. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Jazdy realizowane są wyłącznie w weekendy, praktycznie w każdą sobotę i w wybrane niedziele (zależnie od zainteresowania). Najbliższe terminy - wyznaczane z około miesięcznym wyprzedzeniem - można zawsze podejrzeć na stronie: https://monstertruckpoland.pl/rezerwacje/. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Mistrzowie Imprez

Firma działa w branży rozrywkowej od 1999 roku. Sztab instruktorski i obsługa atrakcji to energiczny zespół doświadczonych miłośników sportów ekstremalnych, którzy oferują niezapomnianą atmosferę. Mistrzowie Imprez umożliwiają klientom przeżycie emocjonujących chwil w kabinie ogromnego Monster Trucka. Jego konstrukcja pozwala na pokonanie nawet najtrudniejszego terenu. Opieka doświadczonych instruktorów i profesjonalna obsługa może sprawić, że latanie stanie się pasją na wiele lat. Ponadto firma oferuje możliwość przejazdu słynnymi monster truckami po podwarszawskich bezdrożach.