Brak nowych powiadomień

Siemońska 11, Będzin

Jumping fitness: 4 wejścia za 39,99 zł i więcej w MissFIT (do -39%)

Do -38%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Odchudzające ćwiczenia na trampolinie, czyli jumping fitness, to forma ćwiczeń fizycznych łącząca w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 60 zł za 4 wejścia na jumping fitness,
  • 74,99 zł zamiast 110 zł za 8 wejść na jumping fitness,
  • 109,99 zł zamiast 180 zł za 12 wejść na jumping fitness.

Grafik zajęć dostępny tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zakup gruponu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu klubu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 403 304. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MissFIT

Strefa Aktywnych Kobiet MissFITto miejsce stworzone specjalnie z myślą o płci pięknej – wyposażone w specjalistyczny sprzęt, umożliwia szybkie osiągnięcie zamierzonych efektów redukcji wagi, modelowania sylwetki czy wzmocnienia mięśni. Nie trzeba zatem się obawiać się, że siłownia, na której rozpoczęło się ćwiczenia, zostanie zdominowana przez mężczyzn. Kobiety, które preferują trening w grupie w celu zwiększenia motywacji, mogą przebierać w różnorodnych zajęciach fitness, na trampolinach, pole lub cardio dance lub BPU.

Ponadto działa tutaj Kącik Malucha, w którym dzieci spędzą na zabawie czas, w którym ich mamy będą mogły o siebie zadbać pod okiem doświadczonego trenera w trakcie np. zorganizowanego treningu obwodowego albo przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu.

MissFIT

Siłownia, Klub fitness