Milouu Poznań

Szymańskiego 7/5, Poznań

Makijaż permanentny ust lub brwi w Milouu Poznań

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by podkreślić naturalne atuty urody, nadać wyrazistości brwiom i ustom oraz oszczędzić czas na codziennym makijażu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • metoda:
    • brwi: ombre brows/ soft brows
    • usta: ombre i efekt szminki
  • znieczulenie w cenie

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod grouponu. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 539 064 888. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Milouu Poznań

Zlokalizowany w Poznaniu salon urody powstał z pasji i zaangażowania właścicielki, której codzienna praca jest również przyjemnością. Specjalnością Milouu Poznań są pielęgnacyjne i oczyszczające zabiegi kosmetyczne oraz usługi z dziedziny medycyny estetycznej. Na miejscu można również zdecydować się na relaksujący masaż lub podkreślić naturalne piękno profesjonalnym makijażem permanentnym.