Jerzego Samuela Bandtkiego 33a, Kraków

Wybrany masaż od 64,99 zł w Masaż dla Ciebie (do -49%)

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wybrany masaż to okazja do dogłębnego relaksu, a także możliwość ukojenia dolegliwości bólowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Dominika
2 Oceny1 reviews
czerwiec 4, 2021
Po pierwszej wizycie same pozytywy. Polecam.
Z
Zuzanna
1 Oceny1 reviews
maj 20, 2021
Profesjonalne podejście masażysty. Widać, że zna się na tym co robi. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jestem bardzo zadowolona z usługi, na pewno będę wracać.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min
  • dostępne masaże:
    • grupa I: masaż kręgosłupa, masaż relaksacyjny, masaż klasyczny, masaż sportowy
    • grupa II: masaż bańką chińską, masaż orientalny świecą, masaż gorącą czekoladą

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 035 049. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwy dojazd do klienta na życzenie, za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie; na terenie Krakowa i okolic: ok. 20-30 zł. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Masaż dla Ciebie

Masaż uwalnia ciało od zbędnego napięcia – jest skutecznym sposobem na redukcję stresu, a także remedium na zmęczenie fizyczne. Przekonać się o tym można dzięki wizycie w gabinecie Masaż dla Ciebie. Masażysta, wykonując rytmiczne i powolne ruchy, wprowadza masowaną osobę w stan rozleniwienia, przywraca prawidłowy rytm serca, a nawet łagodzi bóle głowy oraz stany depresyjne. Technika sportowa rozgrzewa zaś mięśnie. Warto dodać, że za dopłatą usługę masażu można zamówić do domu, co zapewnia dodatkowy komfort i pozwala oszczędzić czas.