Metamorfoza

Partyzantów 11, Bielsko-Biała

Mikrodermabrazja diamentowa za 54,99 zł w salonie Metamorfoza

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Rodzaj specjalistycznego peelingu z użyciem głowicy diamentowej

O tej ofercie

Podejdź do pielęgnacji skóry z głową i wybierz się na specjalistyczne oczyszczanie do salonu Metamorfoza.

Oferta
mikrodermabrazja diamentowa na twarz w 1 z 3 opcji:

1) 54,99 zł zamiast 100 zł za 1 zabieg,
2) 154,99 zł zamiast 300 zł za 3 zabiegi,
3) 249,99 zł zamiast 500 zł za 5 zabiegów.

Mikrodermabrazja diamentowa to rodzaj specjalistycznego peelingu z użyciem głowicy pokrytej mikroskopijnymi kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki tej metodzie można stopniowo złuszczać naskórek aż do pożądanego poziomu, aby w efekcie cera była gładsza i jaśniejsza oraz bardziej elastyczna.

Przeciwwskazania medyczne: zakażenia wirusowe: brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny, zakażenie bakteryjne: liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa, zakażenia grzybicze, trądzik krostkowy, ropowiczy, trądzik różowaty, nadżerki, nowotwory skóry i znamiona, terapia przeciwtrądzikowa.

Metamorfoza
Mieszczący się przy ul. Partyzantów 11 salon to połączenie doświadczenia i wysokich standardów, zarówno jeżeli chodzi o jakość świadczonych usług, jak i nie mniej ważne kwestie estetyczne. Metamorfoza na rynku obecna jest już od przeszło 21 lat. Przez ten czas nieustanie zaskakiwała swoich klientów orientacją w obowiązujących i zmieniających się trendach.

Co się zaś tyczy kwestii estetyki – każda odwiedzająca salon klientka doceni wnętrza w wiktoriańskim stylu, które pozwolą poczuć się niczym królowa. Na podkreślenie zasługuje również niecodziennych rozmiarów lustro, w którym będzie można podziwiać efekty przeprowadzonych zabiegów.

Bogata oferta obejmuje przedłużanie i zagęszczanie włosów, naturalne prostowanie Global Keratin, korekcję zmarszczek, piercing, makijaż permanentny czy też wygładzenie skóry.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 33 812 60 68. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Metamorfoza